FB pixel

Transformers: Posledný rytier

53%

Transformers: Posledný rytier 100 20 10873

Transformers: The Last Knight

USA 2017 Sci-fi filmy Roboti Podľa hračky

Vodca Autobotov Optimus Prime zmizol. Svet zmieta zúrivá vojna medzi ľuďmi a ostatnými Transformermi. Automechanik Cade Yeager (Mark Wahlberg) má s Transformermi bohaté skúsenosti a vo vojne sa spojí s “nepriateľom” Bumblebeom. Ich spoločným cieľom je nájť dôvod, prečo sa Transformers po stáročia vracajú na Zem. Odpoveď na túto otázku im môže dať významný historik a asi najväčší teoretický znalec Transformerov Edmund Burton (Anthony Hopkins), ktorý verí, že práve v minulosti je možné nájsť kľúč k ukončeniu vojny a záchrane ľudstva. Veľmi rôznorodú skupinku dopĺňa krásna oxfordská profesorka (Laura Haddock) a osirotená pubertiačka Izabella (Isabela Moner), ktorá toho na svoj vek zažila s Transformers až príliš.

Rozpočet vo výške 217 mil $ radí film Transformers: Posledný rytier medzi najdrahšie filmy všetkých čias. Celosvetové tržby filmu Transformers: Posledný rytier sú 605 mil $ čo z neho robí jeden z najúspešnejších filmov všetkých čias. Je súčasťou série Transformers. Film Transformers: Posledný rytier obdržal niekoľko ocenení. Na udeľovaní Zlaté maliny za rok 2017 získal celkom 9 nominací.

Hrajú: Mark Wahlberg, Josh Duhamel, Laura Haddock, Peter Cullen, Frank Welker, Anthony Hopkins, Stanley Tucci, Réžia: Michael Bay

Dĺžka: 149 minut, Premiéra 16. 6. 2017, Online od 13. 10. 2017


Bude sa ti film Transformers: Posledný rytier páčiť? Prihlás sa, začni hodnotiť a my ti pomôžeme.

Transformers: Posledný rytier online

iTunes

  • zvuk: pôvodné znenie
  • titulky: slovenské + české + anglické
  • obraz: 4K + HD + SD
    (Dolby Vision)
  • Požičať / Kúpiť

3,99/9,99

Prehrať