FB pixel

Jeden svet nestací

64%

Jeden svet nestací 100 20 147565

The World Is Not Enough

Veľká Británia 1999

V sídle slávnej MI6 je doslova pred zrakmi M zavraždený jej priateľ, ropný magnát Sir Robert King. Pre agenta 007 je rozkaz jasný: vypátrať vraha a poskytnúť ochranu dcére mrtvného muža, krásnej Elektre. Už po prvej dramatickej pátracej akcii je zrejmé, že v pozadí vraždy je hľadaný terorista Renard, človek bez emócií a bez pocitov bolesti, ktoré v jeho mozgu potláča nevyoperovatelný projektil. Bonda neprekvapí, že sa s ním stretne až v ďalekom Kazachstane, kde má spoločnosť King Enterprises svoje sídlo. \Čierne zlato\ priťahuje ako magnet tých najbohatších a najvplyvnejších, ale aj ľudí bez škrupúľ a zásad. Práve medzi nimi sa s prekvapivou istotou pohybuje Elektra. Ani pre skúseného agenta nie je ľahké zorientovať sa v tejto bizarnej spoločnosti, kde vedľa vedcov a odborníkov sú špecialisti na hromadnú smrť a ničenie. Potom ale do seba jednotlivé časti skladačky začnú zapadať. Bond zistí, že sa niekomu už zase zachcelo ovládnuť svet a Renard je v tejto hre len druhým huslistom.

Je súčasťou série James Bond. Jeden svet nestací patrí k najkrvavejším filmov všetkých čias, uvidíte v ňom celkom 70 mrtvých.

Hrajú: Pierce Brosnan, Sophie Marceau, Robert Carlyle, Denise Richards, Robbie Coltrane, Desmond Llewelyn, Samantha Bond, Réžia: Michael Apted

Dĺžka: 128 minut, Premiéra 21. 11. 1999, Online od 23. 12. 2015


Bude sa ti film Jeden svet nestací páčiť? Prihlás sa, začni hodnotiť a my ti pomôžeme.

Jeden svet nestací online

iTunes

  • zvuk: pôvodné znenie
  • titulky: anglické
  • obraz: 4K + HD + SD
  • Požičať / Kúpiť

9,99

Prehrať