FB pixel

Harry Potter a polovičný princ

75%

Harry Potter a polovičný princ 100 20 289704

Harry Potter and the Half-Blood Prince

Veľká Británia 2009 Fantasy filmy Dobrodružné fantasy Podľa knihy

Voldemortova sila stále rastie a nad svetmi čarodejníkov aj Muklov získava čoraz väčšiu moc. Rokfort už nie je ani zďaleka taký bezpečný ako predtým. Dumbledore je odhodlaný Harryho pripraviť na neodvratný súboj, ktorý sa blíži závratnou rýchlosťou. Spoločne hľadajú kľúč k nabúraniu Voldemortovej ochrany, k čomu Dumbledore najíma svojho starého priateľa, vplyvného svetáka Horacea Slughorna. Dumbledore sa naňho spolieha, pretože verí, že Slughorn má dôležité informácie, ktoré im pri náročnom súboji môžu byť užitočné. Akoby toho nebolo málo, študenti sa musia vyrovnať aj s protivníkmi v podobe pubertiackych hormónov zúriacich medzi hradbami. Harryho stále viac a viac priťahuje Ginny, ktorá nie je ľahostajná ani Deanovi Thomasovi. Lavender Brownová sa pre zmenu rozhodla, že Ron je pre ňu ten pravý, no nerátala s čokoládkami Romildy Vaneovej! A potom je tu aj Hermiona zožieraná žiarlivosťou, no za každú cenu pevne odhodlaná svoje city skrývať.

Rozpočet vo výške 250 mil $ radí film Harry Potter a polovičný princ medzi najdrahšie filmy všetkých čias. Celosvetové tržby filmu Harry Potter a polovičný princ sú 934 mil $ čo z neho robí jeden z najúspešnejších filmov všetkých čias. Je súčasťou série Harry Potter. Film Harry Potter a polovičný princ obdržal niekoľko ocenení. Na udeľovaní Oscar za rok 2009 získal celkom 1 nominaci.

Hrajú: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Tom Felton, Julie Walters, Jim Broadbent, Robbie Coltrane, Réžia: David Yates

Dĺžka: 153 minut, Premiéra 7. 7. 2009, Online od 1. 9. 2016


Bude sa ti film Harry Potter a polovičný princ páčiť? Prihlás sa, začni hodnotiť a my ti pomôžeme.

Harry Potter a polovičný princ online

Google Play

  • zvuk: pôvodné znenie
  • titulky: české
  • obraz: HD + SD
  • Požičať / Kúpiť

9,99

Prehrať
iTunes

  • zvuk: pôvodné znenie
  • titulky: slovenské + anglické
  • obraz: 4K + HD + SD
    (Dolby Vision)
  • Požičať / Kúpiť

3,99/9,99

Prehrať