FB pixel

Harry Potter a Dary Smrti I

77%

Harry Potter a Dary Smrti I 100 20 297749

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

Veľká Británia 2010

Harry, Ron a Hermiona sa vydávajú na veľmi nebezpečnú misiu - tentokrát bez dohľadu svojich profesorov a predovšetkým bez ochrannej ruky profesora Dumbledora. Musia sa spoľahnúť len na seba viac ako kedykoľvek predtým. Medzitým sa čarodejnícky svet stáva nebezpečným miestom pre všetkých nepriateľov Temného pána. Dlhoočakávaná vojna sa začala a Voldemortovi Smrťožrúti získavajú kontrolu nielen nad Ministerstvom mágie, ale aj nad Rokfortom. Ich úlohou je nájsť poklad, ktorý má pre Voldemorta nevyčísliteľnú hodnotu: Harryho Pottera. Harryho jediná nádej je nájsť Horcruxy skôr ako Voldemort nájde jeho. Pri hľadaní stôp objavuje starý a takmer zabudnutý príbeh – legendu o daroch smrti. Ak by sa legenda stala skutočnosťou, Voldemort získa dlho vytúženú moc. Harryho Pottera, ktorý už viac nie je malým chlapcom teraz čaká úloha, na ktorú sa pripravuje od prvého dňa na Rokforte: rozhodujúci súboj s Voldemortom.

Rozpočet vo výške 250 mil $ radí film Harry Potter a Dary Smrti I medzi najdrahšie filmy všetkých čias. Celosvetové tržby filmu Harry Potter a Dary Smrti I sú 960 mil $ čo z neho robí jeden z najúspešnejších filmov všetkých čias. Je súčasťou série Harry Potter. Film Harry Potter a Dary Smrti I obdržal niekoľko ocenení. Na udeľovaní Oscar za rok 2010 získal celkom 2 nominace.

Hrajú: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Ralph Fiennes, Helena Bonham Carter, Alan Rickman, Bill Nighy, Réžia: David Yates

Dĺžka: 146 minut, Premiéra 19. 11. 2010, Online od 1. 12. 2017


Bude sa ti film Harry Potter a Dary Smrti I páčiť? Prihlás sa, začni hodnotiť a my ti pomôžeme.

Harry Potter a Dary Smrti I online

Google Play

  • zvuk: pôvodné znenie
  • titulky: české
  • obraz: HD
  • Požičať / Kúpiť

9,99

Prehrať
iTunes

  • zvuk: pôvodné znenie
  • titulky: slovenské + anglické
  • obraz: 4K + HD + SD
    (Dolby Vision)
  • Požičať / Kúpiť

3,99/9,99

Prehrať