FB pixel

Doctor Strange

75%

Doctor Strange 100 20 389546

Doctor Strange

USA 2016

Dr. Stephen Strange je svetoznámy neurochirurg, ktorého život sa radikálne zmení po desivej autonehode, ktorá ho oberie o to najcennejšie, čo má – o schopnosť používať ruky. Keď ho tradičná medicína sklame, je nútený hľadať pomoc na neobyčajnom mieste, mystickom Kamar –Taj. Rýchlo však zistí, že toto miesto nie je len uzdravovacim centrom, ale tiež základňou pre boj s neviditeľnými temnými silami, ktoré chcú zničiť náš svet. Strange sa po získaní nových, magických schopností musí rozhodnúť, či sa vráti k svojmu pôvodnému životu, plnému bohatstva a uznania alebo sa ho vzdá a bude chrániť život na zemi ako najsilnejší čarodejník na svete.

Rozpočet vo výške 165 mil $ radí film Doctor Strange medzi najdrahšie filmy všetkých čias. Celosvetové tržby filmu Doctor Strange sú 678 mil $ čo z neho robí jeden z najúspešnejších filmov všetkých čias. Je súčasťou série Marvel Cinematic Universe. Film Doctor Strange obdržal niekoľko ocenení. Na udeľovaní Oscar za rok 2016 získal celkom 1 nominaci.

Hrajú: Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Benedict Wong, Mads Mikkelsen, Chris Hemsworth, Tilda Swinton, Réžia: Scott Derrickson

Dĺžka: 115 minut, Premiéra 25. 10. 2016, Online od 16. 12. 2018


Bude sa ti film Doctor Strange páčiť? Prihlás sa, začni hodnotiť a my ti pomôžeme.

Doctor Strange online


Tento titul, bohužiaľ, nie je nikde online. Akonáhle sa objaví, okamžite ho nájdeme a zaradíme!