FB pixel

Piata séria Ballers

Dwayne Johnson nám už piatykrát ukáže, ako je život profesionálnych športovcov, najmä amerického futbalu, ťažkým a nedoceneným údelom. Spencer, v súčasnosti futbalista na dôchodku sa už 2. septembra bude snažiť opäť z manažérskej stoličky ukorigovať maniere futbalových hviezd.

Mladý Sheldon sa dočká tretej série

Spin-off o Sheldonovi, vykresľujúci jeho pozadie zasadené do mladých liet sa dočká tretej série už 27. septembra. Opäť raz sa môžeme tešiť na konfrontáciu inteligentného mladíka s okolitým svetom, jeho rodinný trampôt a možno aj nejakého camea slávnej hviezdy.

Hneď dve série Chyťte ho

Chris O'Dowd, známy aj ako ajťák z legendárneho britského sitcomu IT Crowd sa dnes už v dvoch sériách pokúša vyhnúť zločineckej minulosti a hľadá útočisko ako hollywoodsky producent. Spolupracuje s vyhoreným producentom Rickom (Ray Romano), no vyhýbanie sa minulosti nie je až také jednoduché. Prvá a druhá sezóna Chyťte ho vychádza na HBO GO už 1. septembra.

Aféra už piatykrát začiatkom septembra

Oceňovaný seriál s The Wireovským Dominic Westom v hlavnej úlohe sa dočká už piateho pokračovania, hneď 2. septembra. Seriál Aféra je postavený na netypickom vzťahu živiteľa rodiny Noaha a servírky Alison, dávkujúci príbeh špecificky - cez spomienky každej z postáv.

Pokračovanie Špiny Manhattanu

The Wire na tomto zozname po druhýkrát. Tentoraz ide o seriál The Deuce, pochádzajúci z rovnakého pera ako dnes už dvakrát spomínaná legenda HBO. Špina Manhattanu popisuje príbeh vzrastajúceho porno priemyslu na prelome sedemdesiatych a osemdesiatych rokov minulého storočia. Samozrejme sa tejto príležitosti v tej dobe chytil hocikto, čo podnecuje drámu k rôznym zaujímavým konfliktom.


Sľubne pôsobiaca záležitosť Temple

Sľubne pôsobiaca záležitosť Temple

Debutovým kúskom na tomto zozname je čierna komédia Temple. Názov je odvodený od novozaloženej, podzemnej kliniky, zameranej na netypickú klientelu. V hlavnej úlohe je spoluzakladateľ kliniky, chirurg Daniel a vynaliezavý Lee, ktorých cieľom je liečiť zločincov, imigrantov a v podstate všetkých, ktorí by v regulárnej nemocnici nepochodili.

Pokračovania sa konečne dočká aj Izba 104

September prinesie aj tretiu sériu kriminálnej drámy Izba 104, a to konkrétne 14. septembra. Seriál je zložený z jednotlivých (smutných, bizarných, či srdcervúcich) príbehov spojených práve touto izbou. Antológia vyčnieva nad ostatnými titulmi špecifickým prístupom k zápletke, kde sa atmosféra mení z časti na časť.


Udivení ostaneme z novinky Manifest

Udivení ostaneme z novinky Manifest

Keď sa lietadlo plné pasažierov ocitne v nebezpečnej situácií, vždy je dôvod na paniku. Preto každá takáto záchrana sa považuje sa nadľudský výkon a automaticky vzniká dôvod na oslavu. Nie však pre takmer dvestovku pasažierov letu 828, zažívajúcich po pristaní nevídané skutočnosti. Zatiaľ čo na palube lietadla prežili pár hodín stresu a paniky, ich blízki zostarli o päť a pol roka. Mysteriózna novinka pristane na domovských obrazovkách už 1. septembra.

Netflix to v septembri nebude mať ľahké, HBO predstavilo svoju ponuku  |  Tipy na film  |  2019  |  190 přečtení

Marek Pillár

Seriály začal milovať ešte na strednej škole ku ktorým sa dostal skrz Prison Break. Postupne ako s kamošmi fičali na South Parku a iných uletených záležitostiach sa dostal až ku svojej modle a podľa neho vrcholu kinematografie – Breaking Bad. Vtedy objavil pravé čaro moderných seriálov a začal ich sledovať ako na bežiacom páse. Pomimo ich sledovania veľkú porciu času venuje videohrám, ktoré stavia minimálne na takú úroveň, ako jeho obľúbené seriály.

Komentáre k článku Netflix to v septembri nebude mať ľahké, HBO predstavilo svoju ponuku

Ďalšie články ako Netflix to v septembri nebude mať ľahké, HBO predstavilo svoju ponuku

Tipy na film  |  10. 8. 2020

10 najpopulárnejších seriálov na HBO za mesiac júl

Aké seriály sa tešili najväčšiemu záujmu divákov na Slovensku počas júla? Na to sa pozrieme práve v tomto článku. Vidno, že Slováci majú naozaj rozmanitý vkus, v rebríčku tak nechýbajú overené klasiky, ale aj zaujímavé novinky. Seriály sme zoradili od najmenej sledovaného po najsledovanejší. čítaj ďalej

Tipy na film  |  7. 8. 2020

10 noviniek (nielen) na Netflixe, ktoré vám cez víkend nemôžu ujsť

Neviete, čo si pozrieť na Netflixe cez víkend? V tom prípade iste oceníte náš článok, v ktorom vám prinášame niekoľko tipov. Na svoje si prídu milovníci napätia, ale aj humoru či romanitky. čítaj ďalej

Tipy na film  |  6. 8. 2020

50 najväčších akčných peciek 90. rokov, ktoré proste musíte vidieť

90. roky akčným filmom mimoriadne priali. V tomto období vzniklo veľké množstvo snímok, ktoré sú dnes už právom považované za klasiky. V tomto článku vám prinášame 50 tých najväčších akčných peciek 90. rokov, ktoré by mal každý milovník filmov vidieť. čítaj ďalej

Tipy na film  |  4. 8. 2020

10 najväčších seriálových hitov HBO prvej polovice roku 2020

Ktoré seriály boli na HBO najsledovanejšími počas prvých šiestich mesiacov roku 2020? To zistíte práve z tohto článku. HBO totiž zverejnilo zoznam svojich najobľúbenejších seriálových titulov za prvú polovicu tohto roka. čítaj ďalej

Tipy na film  |  3. 8. 2020

20 filmov a seriálov, ktoré sú od augusta dostupné na Netflixe

Polovica prázdnin, ktoré my pracujúci aj tak nemáme, je za nami. Nový mesiac so sebou prináša aj nové filmy a seriály na Netflixe, ktoré by ste rozhodne nemali minúť. Čo z ponuky vám nedáva spávať a konečne vďaka pohodliu služby si tieto resty doženiete? čítaj ďalej