FB pixel

Piata séria Ballers

Dwayne Johnson nám už piatykrát ukáže, ako je život profesionálnych športovcov, najmä amerického futbalu, ťažkým a nedoceneným údelom. Spencer, v súčasnosti futbalista na dôchodku sa už 2. septembra bude snažiť opäť z manažérskej stoličky ukorigovať maniere futbalových hviezd.

Mladý Sheldon sa dočká tretej série

Spin-off o Sheldonovi, vykresľujúci jeho pozadie zasadené do mladých liet sa dočká tretej série už 27. septembra. Opäť raz sa môžeme tešiť na konfrontáciu inteligentného mladíka s okolitým svetom, jeho rodinný trampôt a možno aj nejakého camea slávnej hviezdy.

Hneď dve série Chyťte ho

Chris O'Dowd, známy aj ako ajťák z legendárneho britského sitcomu IT Crowd sa dnes už v dvoch sériách pokúša vyhnúť zločineckej minulosti a hľadá útočisko ako hollywoodsky producent. Spolupracuje s vyhoreným producentom Rickom (Ray Romano), no vyhýbanie sa minulosti nie je až také jednoduché. Prvá a druhá sezóna Chyťte ho vychádza na HBO GO už 1. septembra.

Aféra už piatykrát začiatkom septembra

Oceňovaný seriál s The Wireovským Dominic Westom v hlavnej úlohe sa dočká už piateho pokračovania, hneď 2. septembra. Seriál Aféra je postavený na netypickom vzťahu živiteľa rodiny Noaha a servírky Alison, dávkujúci príbeh špecificky - cez spomienky každej z postáv.

Pokračovanie Špiny Manhattanu

The Wire na tomto zozname po druhýkrát. Tentoraz ide o seriál The Deuce, pochádzajúci z rovnakého pera ako dnes už dvakrát spomínaná legenda HBO. Špina Manhattanu popisuje príbeh vzrastajúceho porno priemyslu na prelome sedemdesiatych a osemdesiatych rokov minulého storočia. Samozrejme sa tejto príležitosti v tej dobe chytil hocikto, čo podnecuje drámu k rôznym zaujímavým konfliktom.


Sľubne pôsobiaca záležitosť Temple

Sľubne pôsobiaca záležitosť Temple

Debutovým kúskom na tomto zozname je čierna komédia Temple. Názov je odvodený od novozaloženej, podzemnej kliniky, zameranej na netypickú klientelu. V hlavnej úlohe je spoluzakladateľ kliniky, chirurg Daniel a vynaliezavý Lee, ktorých cieľom je liečiť zločincov, imigrantov a v podstate všetkých, ktorí by v regulárnej nemocnici nepochodili.

Pokračovania sa konečne dočká aj Izba 104

September prinesie aj tretiu sériu kriminálnej drámy Izba 104, a to konkrétne 14. septembra. Seriál je zložený z jednotlivých (smutných, bizarných, či srdcervúcich) príbehov spojených práve touto izbou. Antológia vyčnieva nad ostatnými titulmi špecifickým prístupom k zápletke, kde sa atmosféra mení z časti na časť.


Udivení ostaneme z novinky Manifest

Udivení ostaneme z novinky Manifest

Keď sa lietadlo plné pasažierov ocitne v nebezpečnej situácií, vždy je dôvod na paniku. Preto každá takáto záchrana sa považuje sa nadľudský výkon a automaticky vzniká dôvod na oslavu. Nie však pre takmer dvestovku pasažierov letu 828, zažívajúcich po pristaní nevídané skutočnosti. Zatiaľ čo na palube lietadla prežili pár hodín stresu a paniky, ich blízki zostarli o päť a pol roka. Mysteriózna novinka pristane na domovských obrazovkách už 1. septembra.

Netflix to v septembri nebude mať ľahké, HBO predstavilo svoju ponuku  |  Tipy na film  |  před 20 dny  |  190 přečtení

Marek Pillár

Seriály začal milovať ešte na strednej škole ku ktorým sa dostal skrz Prison Break. Postupne ako s kamošmi fičali na South Parku a iných uletených záležitostiach sa dostal až ku svojej modle a podľa neho vrcholu kinematografie – Breaking Bad. Vtedy objavil pravé čaro moderných seriálov a začal ich sledovať ako na bežiacom páse. Pomimo ich sledovania veľkú porciu času venuje videohrám, ktoré stavia minimálne na takú úroveň, ako jeho obľúbené seriály.

Komentáre k článku Netflix to v septembri nebude mať ľahké, HBO predstavilo svoju ponuku

Ďalšie články ako Netflix to v septembri nebude mať ľahké, HBO predstavilo svoju ponuku

Tipy na film  |  18. 9. 2019

10 mrazivých a silných drám z obdobia druhej svetovej vojny

V našich kinách si už môžete zájsť na očakávanú drámu z druhej svetovej vojny Pomaľované vtáča od Václava Marhoula. Tá dokonca súťažila na festivale v Benátkach v hlavnej kategórii. Pokiaľ však hľadáte tipy na podobne silné a emotívne filmy z obdobia druhej svetovej vojny, tak rozhodne čítajte ďalej. Týchto 10 filmov by vám nemalo ujsť. čítaj ďalej

Tipy na film  |  16. 9. 2019

Netflix a slovenské titulky - kompletný zoznam lokalizovaných titulov

Konečné číslo vás možno prekvapí, ale áno. Netflix z tej neuveriteľnej ponuky 5000 titulov ponúka u niektorých aj slovenské titulky. Toto je kompletný zoznam všetkých titulov, ktorým by sme mali aspoň čiastočne rozumieť. čítaj ďalej

Tipy na film  |  12. 9. 2019

10 famóznych, vtipných a dojemných filmov o dospievaní

V slovenských kinách môžete naraziť na pozoruhodnú coming-of-age dramédiu Deväťdesiate od herca a režiséra Jonaha Hilla. Pokiaľ sa vám film páčil a hľadáte nejaké podobne zamerané snímky, tak je tento článok určený presne pre vás. čítaj ďalej

Tipy na film  |  5. 9. 2019

Top 10 animovaných rozprávok, nevytvorených spoločnosťou Pixar

V kinách vedľa Once Upon a Time in Hollywood boduje aj takmer dekádu očakávané pokračovanie pixarovského Toy Story. Keďže rebríček s najlepšími filmami z tejto dielne sme si už prešli, pozrime sa aj na ostatné štúdia venujúce sa animákom, z pravidla orientovaným na najmladšie publikum. čítaj ďalej

Tipy na film  |  2. 9. 2019

10 krimi seriálov, ktoré si užijete, ak sa vám páčil Mindhunter

Druhá séria Mindhuntera už je nejaký čas dostupná na Netflixe. Pokiaľ ste ju už videli a stále nemáte dosť, možno práve vám sa bude hodiť tento rebríček desiatich podobných kúskov. čítaj ďalej