FB pixel

Tento týždeň je to kauza Marvelu, Sony a Disney, ktorí si pohadzovali Spider-Mana ako horúci zemiak. Preberáme, ako to vážne bolo s dohodou medzi Disney a Marvelom, snívame o budúcnosti trilógie s Tom Hollandom a zisťujeme, že Sony je pravdepodobne hnilé jablko filmového priemyslu. V druhej časti prediskutujeme, prečo by ste sa mali tešiť na Disney+. Jeho agresívna cenová politika a sľubná štartovacia ponuka, ktorú spomíname aj v podcaste vás nadchne minimálne tak, ako nás!

Dohodli sme sa, že podcast budeme vydávať týždenné a pre lepšiu počúvateľnosť ho skúsime udržať na úrovni pol hodiny - tento týždeň sme sa k tomu aspoň priblížili. Podcast je a aj naďalej bude vydávaný na appláckych podcastoch, keď sa Spotify spamätá, tak aj tam, SoundCloude a na drvivej väčšine vašich obľúbených aplikácii. Dúfame, že sa vám tento páči, a že nám odpustíte začiatočnícke chybičky, na ktorých sme aj tento týždeň popracovali. Samozrejme nezabudnite na spätnú väzbu v komentovej sekcii a tešíme sa na budúci diel.

Podcast pokračuje: Riešime kauzu nezamestnatného Spider-Mana  |  Rozhovor  |  před 12 dny  |  65 přečtení

Marek Pillár

Seriály začal milovať ešte na strednej škole ku ktorým sa dostal skrz Prison Break. Postupne ako s kamošmi fičali na South Parku a iných uletených záležitostiach sa dostal až ku svojej modle a podľa neho vrcholu kinematografie – Breaking Bad. Vtedy objavil pravé čaro moderných seriálov a začal ich sledovať ako na bežiacom páse. Pomimo ich sledovania veľkú porciu času venuje videohrám, ktoré stavia minimálne na takú úroveň, ako jeho obľúbené seriály.

Komentáre k článku Podcast pokračuje: Riešime kauzu nezamestnatného Spider-Mana

Ďalšie články ako Podcast pokračuje: Riešime kauzu nezamestnatného Spider-Mana

Rozhovor  |  11. 9. 2019

PODCAST: Jesenné hity na Netflixe a 13 Reasons Why

Tento týždeň sa pozrieme na pripravované filmy, ktoré by sme mali v jeseni objaviť na Netflixe a ako väčšiu tému rozoberieme jeden z našich najobľúbenejších seriálov, 13 Reasons Why. čítaj ďalej

Rozhovor  |  28. 8. 2019

Filmtoro podcast je tu! Diskutujeme o Zaklínačovi a Game of Thrones

Rozhodli sme sa to rozbehnúť naplno! Keďže už podcast má asi každý jeden portál, prečo by sme sa my, odborníci na seriály a streamovacie služby nemohli nejakú tú polhodinku porozprávať? Reinkarnácia podcastu prináša československú spoluprácu, vyššiu kvalitu, ale hlavne pravidelnosť. čítaj ďalej