FB pixel

Tretia časť už zabehnutého podcastu bude venovaná pätici filmov, ktoré si na túto jeseň Netflix pripravil. Konkrétne to je The Irishman, El Camino: A Breaking Bad Movie, The Laundromat, The King a Marriage Story. Podcast už klasicky ukončíme veľkou témou, kedy vynášame ortieľ nad seriálom 13 Reasons Why, kde Petr vysvetľuje, prečo ho sklamala tretia séria.

Dohodli sme sa, že podcast budeme vydávať týždenné a pre lepšiu počúvateľnosť ho skúsime udržať na úrovni pol hodiny - opäť raz sme to prešvihli. Podcast je a aj naďalej bude vydávaný na appláckych podcastoch, Spotify, SoundCloude a na drvivej väčšine vašich obľúbených aplikácii. Dúfame, že sa vám tento páči, a že nám odpustíte začiatočnícke chybičky, na ktorých sme aj tento týždeň popracovali. Samozrejme nezabudnite na spätnú väzbu v komentovej sekcii a tešíme sa na budúci diel.

PODCAST: Jesenné hity na Netflixe a 13 Reasons Why  |  Rozhovor  |  před 7 dny  |  56 přečtení

Marek Pillár

Seriály začal milovať ešte na strednej škole ku ktorým sa dostal skrz Prison Break. Postupne ako s kamošmi fičali na South Parku a iných uletených záležitostiach sa dostal až ku svojej modle a podľa neho vrcholu kinematografie – Breaking Bad. Vtedy objavil pravé čaro moderných seriálov a začal ich sledovať ako na bežiacom páse. Pomimo ich sledovania veľkú porciu času venuje videohrám, ktoré stavia minimálne na takú úroveň, ako jeho obľúbené seriály.

Komentáre k článku PODCAST: Jesenné hity na Netflixe a 13 Reasons Why

Ďalšie články ako PODCAST: Jesenné hity na Netflixe a 13 Reasons Why

Rozhovor  |  6. 9. 2019

Podcast pokračuje: Riešime kauzu nezamestnatného Spider-Mana

Pokračujeme druhou časťou znovuzrodeného podcastu nášho webu, kde si týždenne pokecáme o nejakých trendových záležitostiach, ale aj o témach, ktoré nám už dlhšie vŕtali hlavou. čítaj ďalej

Rozhovor  |  28. 8. 2019

Filmtoro podcast je tu! Diskutujeme o Zaklínačovi a Game of Thrones

Rozhodli sme sa to rozbehnúť naplno! Keďže už podcast má asi každý jeden portál, prečo by sme sa my, odborníci na seriály a streamovacie služby nemohli nejakú tú polhodinku porozprávať? Reinkarnácia podcastu prináša československú spoluprácu, vyššiu kvalitu, ale hlavne pravidelnosť. čítaj ďalej