FB pixel

Konkrétne číslo je 24 titulov a smutné je aj zistenie, že posledný titul s touto podporou pribudol v jeseni roku 2017. To nás, členov webov Filmtoro.cz/sk a webu VelkyObsah.info viedlo k započatiu tejto petície, kedy vyžadujeme pridanie českej lokalizácie pre slovenskú službu Netflix. Za väčšinu Slovákov si dovolím tvrdiť len: na český dabing a titulky sme zvyknutí a vrele by sme ich privítali aj na najväčšej streamovacej službe.

Vyrastali sme na nich, dospievali sme s nimi a vo veľkom počte prípadov českú lokalizáciu uprednostňujeme pred tou našou. Jednou z najväčších demografických skupín u nás je práve #BornInCzechoslovakia a preto žiadame o #NetflixCzechoslovakia. Veríme, že toto je cesta ktorou náš cieľ môžeme dosiahnuť. Predsa len, gigant ako je veľké N skôr zareaguje na takýto hromadný podnet ako na výkriky jednotlivcov.

Petícia - zapoj sa aj ty!

Petícia pre Netflix: Aj my Slováci chceme české titulky!  |  Streaming novinky  |  2019  |  344 přečtení

Marek Pillár

Seriály začal milovať ešte na strednej škole ku ktorým sa dostal skrz Prison Break. Postupne ako s kamošmi fičali na South Parku a iných uletených záležitostiach sa dostal až ku svojej modle a podľa neho vrcholu kinematografie – Breaking Bad. Vtedy objavil pravé čaro moderných seriálov a začal ich sledovať ako na bežiacom páse. Pomimo ich sledovania veľkú porciu času venuje videohrám, ktoré stavia minimálne na takú úroveň, ako jeho obľúbené seriály.

Komentáre k článku Petícia pre Netflix: Aj my Slováci chceme české titulky!

Ďalšie články ako Petícia pre Netflix: Aj my Slováci chceme české titulky!

Streaming novinky  |  23. 5. 2019

Apple iTunes je dostupné už aj pre televízie od Samsungu

V marci kalifornský inovátor a jeden z najväčších hráčov na poli moderných technológií, grandiózny Apple potvrdil, že svoju službu ponúkajúcu digitálne produkty zábavného charakteru sprístupní aj pre chytré televízory kórejského pôvodu. čítaj ďalej

Streaming novinky  |  26. 4. 2019

Filmy od Netflixu majú naďalej šancu získať Oscarov

Pred pár týždňami sa internetom strhla drsná kritika, ktorá sa zrodila v hlave filmového velikána Stevena Spielberga. Ten v období odovzdávania najdôležitejších filmových ocenení kritizoval účasť netflixovských titulov na takejto udalosti. Steven túto pomyselnú vojnu našťastie nevyhral. čítaj ďalej