FB pixel

Po rokoch sme sa opäť k tomu vrátili. Stanovili sme si nový formát, rozdelený na dve časti. Prvá sa bude venovať vždy nejakej novinke alebo trendu na internete, čo v prípade nášho prvého československého podcastu je trailer na Zaklínača. Druhá, obsiahlejšia polovica bude vždy zameraná na samotnú tému, seriál alebo film – v prípade tohto podcastu je to Game of Thrones.

Dohodli sme sa, že podcast budeme vydávať týždenné a pre lepšiu počúvateľnosť ho skúsime udržať na úrovni pol hodiny, no ako môžete vidieť, nepodarilo sa nám to ani v prípade debutovej časti. Podcast aj napriek slovám Petra v samotnej nahrávke, nebude vydávaný na Youtube, ale ako náhradu sme ho dostali na applácke podcasty, Spotify, SoundCloud a na drvivú väčšinu vašich obľúbených aplikácii. Dúfame, že sa vám tento formát bude páčiť, a že nám odpustíte začiatočnícke chybičky, ktoré sa snáď časom vypilujú.

Filmtoro podcast je tu! Diskutujeme o Zaklínačovi a Game of Thrones  |  Rozhovor  |  před 21 dny  |  80 přečtení

Marek Pillár

Seriály začal milovať ešte na strednej škole ku ktorým sa dostal skrz Prison Break. Postupne ako s kamošmi fičali na South Parku a iných uletených záležitostiach sa dostal až ku svojej modle a podľa neho vrcholu kinematografie – Breaking Bad. Vtedy objavil pravé čaro moderných seriálov a začal ich sledovať ako na bežiacom páse. Pomimo ich sledovania veľkú porciu času venuje videohrám, ktoré stavia minimálne na takú úroveň, ako jeho obľúbené seriály.

Komentáre k článku Filmtoro podcast je tu! Diskutujeme o Zaklínačovi a Game of Thrones

Ďalšie články ako Filmtoro podcast je tu! Diskutujeme o Zaklínačovi a Game of Thrones

Rozhovor  |  11. 9. 2019

PODCAST: Jesenné hity na Netflixe a 13 Reasons Why

Tento týždeň sa pozrieme na pripravované filmy, ktoré by sme mali v jeseni objaviť na Netflixe a ako väčšiu tému rozoberieme jeden z našich najobľúbenejších seriálov, 13 Reasons Why. čítaj ďalej

Rozhovor  |  6. 9. 2019

Podcast pokračuje: Riešime kauzu nezamestnatného Spider-Mana

Pokračujeme druhou časťou znovuzrodeného podcastu nášho webu, kde si týždenne pokecáme o nejakých trendových záležitostiach, ale aj o témach, ktoré nám už dlhšie vŕtali hlavou. čítaj ďalej