FB pixel

The Last Thing He Wanted

Trailer ukazuje hlavnú postavu reportérky, stvárnenú Annou Hathaway, ktorá je vyslaná na sledovanie ilegálnej zásielky zbraní, keďže jej rodina má s týmto bohaté skúsenosti. Snímku režíruje oceňovaná Dee Rees a vo vedľajších rolách by sa mali objaviť Ben Affleck alebo Willem Dafoe. Film s plnou českou lokalizáciu vychádza na Netflixe 21. februára.


Sergio

Film Sergio vychádza 17. apríla. Pôjde o vojnovú drámu, v ktorej sa vysoko postavený diplomat a vyjednávateľ Sergio Viera de Mello vydáva do Iraku v období americkej invázie, s cieľom zmiernenia tamojšej situácie. Ako to v takýchto prípadoch býva, situácia sa vyhrotí a začne mu ísť o život.


To All the Boys: P.S. I Still Love You

Keďže jednotka patrí medzi najväčšie prekvapenia nedávnych mesiacov, naše očakávania na pokračovanie romantickej komédie sú vysoké. V pokračovaní sa dočkáme novej úrovne vzťahu hlavných predstaviteľov, ktorí konečne prekonali fázu skrývania sa. V tom však na scénu vstupuje tretí adresát milostných dopisov, ktorý celú situáciu len skomplikuje. Romantická komédia vychádza 12. februára.


Spenser Confidential

Keď bývalý policajt odhalí pravdu o vražde, neostáva mu nič iné ako vrátiť sa späť na ulice kriminálneho Bostonu. Aj napriek konštantným vyhrážkam, Spenser vezme spravodlivosť do svojich rúk, aby dokázal, že on je zákon. Vo filme sa objaví Mark Wahlberg v hlavnej úlohe, ktorý v kombinácii s režisérom Petrom Bergom nám už už 6. marca dodajú ďalšiu vynikajúcu akčnú komédiu.


Miss Americana

Nový dokument sa zameriava na život speváčky Taylor Swift najmä mimo pódia. Film si berie za úlohu ukázať fungovanie šoubiznisu z pohľadu Taylor Swift tak, ako ju nepoznáme. Dokument dorazí na Netflix 31. januára.


Horse Girl

Hlavnú úlohu tejto snímky prevezme Alison Brie, ktorá sa už 7. februára predvedie vo filme bratov Duplasov. Film bude zameraný skôr na užšiu skupinu divákov, ktorý poväčšine siahajú po menej konvenčných záležitostiach. Premisa filmu sa bude zameriavať na dievča, ktoré jedného dňa nadobudne podozrenie, že s ňou chcú nadviazať kontakt mimozemské sily.


Night on Earth

Netflix už 29. januára prinesie ďalší dokumentárny počin, ktorý však prinesie diametrálne odlišný pohľad na život Zeme. Dokument sa zameria na faunu a jej život v noci, čo prinesie pohľad aj na doteraz opomínané živočíchy.


Netflix zverejnil 7 trailerov pre jeho novoročné novinky  |  Filmové novinky  |  před 3 měsíci  |  165 přečtení

Marek Pillár

Seriály začal milovať ešte na strednej škole ku ktorým sa dostal skrz Prison Break. Postupne ako s kamošmi fičali na South Parku a iných uletených záležitostiach sa dostal až ku svojej modle a podľa neho vrcholu kinematografie – Breaking Bad. Vtedy objavil pravé čaro moderných seriálov a začal ich sledovať ako na bežiacom páse. Pomimo ich sledovania veľkú porciu času venuje videohrám, ktoré stavia minimálne na takú úroveň, ako jeho obľúbené seriály.

Komentáre k článku Netflix zverejnil 7 trailerov pre jeho novoročné novinky

Ďalšie články ako Netflix zverejnil 7 trailerov pre jeho novoročné novinky

Filmové novinky  |  3. 4. 2020

WeekToro #43: Netflix bojuje s nudou náložou Anime

Prešlo ďalších sedem dní, ktoré sme (ne)nútene strávili v pohodlí našich obývačiek. My sme dobehli prvú sériu Locke & Key, a preto potvrdenie pokračovania nás náramne potešilo. Čakanie na druhú sériu nám skráti kompletná knižnica anime titulov od Ghibli a snáď aj odložený HBO seriál s Nicole Kidman. čítaj ďalej

Filmové novinky  |  27. 3. 2020

WeekToro #42: Česi ponúkajú každý deň jeden film zadarmo na YouTube

Tak ako, zvykli ste si už na karanténu? Sedíte doma a neviete do čoho pichnúť? Dobehnite napríklad zameškané hodiny filmovej kultúry našich susedov prostredníctvom kanálu Filmy česky a zadarmo. Predsa len, čakanie na Disney+, ktoré odštartovalo v západnej Európe len teraz sa nám ešte pretiahne. čítaj ďalej

Filmové novinky  |  20. 3. 2020

WeekToro #41: Covid-19 znižuje kvalitu a ruší nielen projekty ale aj dabing

Tento týždeň sa opäť niesol v pochmúrnom duchu, čo zasiahlo aj streamovacie služby. Nás tento týždeň zaskočili správy a obmedzovaní kvality streamovania na Netflixe, odsúvanie produkcie dabingov pri HBO pozastavenie produkcie dvoch očakávaných fantasy projektov. čítaj ďalej

Filmové novinky  |  18. 3. 2020

Filmári menia taktiku. Sprístupnia nové kinofilmy podstatne skôr online

Filmový priemysel sa kvôli aktuálnej situácii vo svete prispôsobuje. Keďže sa premiéry filmov odkladajú a produkcia nových titulov sa pozastavuje, filmári musia prísť na spôsob, ako si udržať fanúšikov. Práve preto vypúšťajú do online priestoru filmy, ktoré len nedávno bombardovali kinosály. čítaj ďalej

Filmové novinky  |  9. 3. 2020

Netflix ukazuje trailery na 6 očakávaných titulov najbližších dní

Netflix aj napriek slabšiemu februáru nehodlá ďalej zaostávať a predstavuje nám trailery na 6 očakávaných filmov a seriálov, ktorých sa dočkáme v nasledujúcich dňoch. čítaj ďalej