FB pixel

Ak niekto tak významný pre hollywoodsku produkciu vyhlási, že filmy z produkcie Netflixu na Oscary nepatria, vzbudí to vo viacerých táboroch pohoršenie. Niektorí sa pridajú na jeho stranu, iní by za soškou ocenenú, remeselne výborne spracovanú Romu dal ruku do ohňa. Informácie preleteli celým internetom a nejedno popredné fórum sa dovolilo postaviť proti tvrdeniam Spielberga.

Z racionálneho hľadiska nechápeme, prečo by sa podobne kvalitné tituly nemali postaviť na fiktívny piedestál vedľa veľkorozpočtových kinotrhákov. Veď taká Zelená kniha je aj podľa nás jedným z najlepších počinov minulého roka. Našťastie, Akadémia filmového umenia a vied v uplynulých dňoch rozhodla v prospech stremovacej služby a to oficiálnou cestou na svojej stránke. Netflix a možno v budúcnosti aj ďalšie služby si tak môžu naďalej plniť sny plné zlatých sošiek. Tuhle válku jsi prohral Stevene!

Filmy od Netflixu majú naďalej šancu získať Oscarov  |  Streaming novinky  |  před 3 měsíci  |  38 přečtení

Marek Pillár

Seriály začal milovať ešte na strednej škole ku ktorým sa dostal skrz Prison Break. Postupne ako s kamošmi fičali na South Parku a iných uletených záležitostiach sa dostal až ku svojej modle a podľa neho vrcholu kinematografie – Breaking Bad. Vtedy objavil pravé čaro moderných seriálov a začal ich sledovať ako na bežiacom páse. Pomimo ich sledovania veľkú porciu času venuje videohrám, ktoré stavia minimálne na takú úroveň, ako jeho obľúbené seriály.

Komentáre k článku Filmy od Netflixu majú naďalej šancu získať Oscarov

Ďalšie články ako Filmy od Netflixu majú naďalej šancu získať Oscarov

Streaming novinky  |  23. 5. 2019

Apple iTunes je dostupné už aj pre televízie od Samsungu

V marci kalifornský inovátor a jeden z najväčších hráčov na poli moderných technológií, grandiózny Apple potvrdil, že svoju službu ponúkajúcu digitálne produkty zábavného charakteru sprístupní aj pre chytré televízory kórejského pôvodu. čítaj ďalej

Streaming novinky  |  3. 1. 2019

Petícia pre Netflix: Aj my Slováci chceme české titulky!

V prvom rade by sme všetci na Slovensku radi poďakovali, že máme už aj my možnosť sledovať Netflix – bude tomu už tri roky, čo sme s nadšením výskali, keď ohlásili slovenskú podporu. Tento krátky úvod má za úlohu pôsobiť cynicky, keďže s poľutovaním zároveň zisťujeme aká je realita. Počet titulov so slovenskými titulkami (nevraviac o dabingu) je ža... čítaj ďalej