FB pixel

Unsolved Mysteries

Milovníci tajomna a záhad si iste prídu na svoje v prípade titulu Unsolved Mysteries. Dokumentárna miniséria sa v šiestich epizódach pozrie na tajomné zmiznutia, vraždy či stretnutia s nadprirodzenými javmi. Svojím konceptom potom evidentne nadväzuje na legendárny rovnomenný seriál, ktorý sa začal vysielať v roku 1987. Unsolved Mysteries je na Netflixe k dispozícii od 1. júla 2020.

Say I Do

Máte chuť na nejakú kvalitnú reality show? V tom prípade by ste nemali minúť seriál Say I Do. Ten sa točí okolo rôznych zamilovaných párov, ktorí po prekonaní rôznych prekážok dostanú možnosť získať svadbu snov od troch expertov. Epizódy si môžete vychutnávať od 1. júla 2020.

Ju-on: Origins

Hororová séria Nenávisť je v domovskom Japonsku solídnym fenoménom, ale svojich fanúšikov si našla aj v našich končinách (a určite nielen kvôli americkým remakom). Hororový seriál Ju-on: Origins pozostáva zo šiestich epizód rozohrá tajuplný príbeh, v ktorom nebude núdza o napätie a desivú mrazivú atmosféru. Doterajšie recenzie titul prevažne chvália, takže rozhodne stojí za to dať mu šancu. Seriál je k dispozícii od 3. júla 2020.

Down to Earth with Zac Efron

Ako žiť zdravo a udržateľne so Zacom Efronom. Známy herec spojil sily s expertom Darinom Olienom a cestuje s ním po rôznych krajinách sveta. Nevynechá Francúzsko, Londýn, Puerto Rico, Island, Costa Ricu, Peru či Sardíniu. Dokument pôsobí vcelku zábavne a zaujímavo. Na Netflixe si ho budete môcť vychutnať od 10. júla 2020.

Kissing Game

Brazílska mysteriózna dráma Kissing Game (alebo Boca a Boca) vznikla v hlave režiséra a scenáristu Esmera Filha. V centre diania budú obyvatelia brazílskeho mesta, ktorí sa budú musieť popasovať s epidémiou neznámej choroby. Tá sa navyše prenáša unikátnym spôsobom: bozkávaním. Zaujímavý nápad a pomerne lákavý trailer dávajú tušiť, že Z úst do úst by mohlo byť skutočne kvalitným kúskom. Na Netflixe si ju budeme môcť pozrieť od 17. júla 2020.

Cursed

Očakávaný dobrodružný fantasy seriál Cursed vznikol podľa komiksu Franka Millera a Toma Wheelera a rozhodne patrí k tým očakávanejším netflixovským kúskom. V hlavnej úlohe sa predstaví talentovaná Katherine Langford, pričom vo vedľajších úlohách uvidíme Petera Mullana, Lily Newmark, Daniela Sharmana či Devona Terrella. Príbeh sa točí okolo mladej bojovníčky Nimue, ktorá spojí sily s Artušom a vydá sa s ním pátrať po legendárnom meči Excalibur. Premiéra sa uskutoční 17. júla 2020.

Norsemen

Obľúbená nórska komédia Norsemen sa hlási o slovo svojou treťou sériou. Opäť sa v nej pozrieme do mestečka Norheim v roku 790 pred naším letopočtom a nahliadneme do bežného života Vikingov. Ten je plný násilia, drancovania, ale aj čierneho a typicky severského humoru. Nové epizódy dorazia už 22. júla 2020.

The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2 je pokračovaním romantického tínedžerského hitu z roku 2018. Réžie sa opäť chopil Vince Marcello a v hlavných úlohách sa predstavia Joey King, Joel Courtney, Jacob Elordi či Maisie Richardson-Sellers. Nejaká kultovka z toho zrejme nevylezie, ale priaznivci nenáročnej romantiky by mali byť aj tentokrát viac než spokojní. Snímka na Netflix dorazí 24. júla 2020.

The Old Guard

Pozoruhodne vyzerajúci akčňák The Old Guard vznikol podľa komiksu Grega Rucka. Réžie sa chopila Gina Prince-Bythewood a v hlavnej úlohe uvidíme skvelú Charlize Theron. Okrem nej sa predstavia aj Marwan Kenzari, Harry Melling, Chiwetel Ejiofor, Matthias Schoenaerts či Natacha Karam. Príbeh hovorí o tajnej skupine vojakov, ktorí neumierajú a a pod vedením bojovníčky Andy chránia svet smrteľníkov. Teraz sa však stretnú s protivníkom, ktorý otestuje ich schopnosti. The Old Guard si premiéru odbije 10. júla 2020.

How To Sell Drugs Online (Fast)

Nemecká dramédia How To Sell Drugs Online (Fast) sa stretla s úspechom divákov aj kritikov, takže tu máme druhú sériu. V hlavnej úlohe sa opäť predstaví Maximilian Mudt, ktorý stvárňuje tíndežera, ktorý sa kvôli nešťastnej láske dostane k skutočne nebezpečnému biznisu: predaju drog cez internet. Jeho sláva ale začne raketovo stúpať. Dokáže si s ňou poradiť? Nové časti na Netflixe budú prístupné od 21. júla 2020.

Umbrella Academy

Adaptácia komiksu Gerarda Waya s názvom Umbrella Academy sa vracia vo svojej druhej sérii. Prvá si odniesla spokojné divácke aj kritické ohlasy. Opäť sa stretneme so svojráznou rodinou superhrdinov s podivuhodnými schopnosťami, ktorí riešia vlastné dysfunkčné vzťahy. Hlavnú rolu opäť stvárnila Ellen Page, vo vedľajších úlohách sa objavili aj Tom Hopper, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan či Aidan Gallagher. Druhá séria dorazí 31. júla 2020.

11 dôvodov, prečo si predplatiť Netflix aj v júli  |  Tipy na film  |  před 1 měsíci  |  171 přečtení

Dušan Šutarík

Komentáre k článku 11 dôvodov, prečo si predplatiť Netflix aj v júli

Ďalšie články ako 11 dôvodov, prečo si predplatiť Netflix aj v júli

Tipy na film  |  7. 8. 2020

10 noviniek (nielen) na Netflixe, ktoré vám cez víkend nemôžu ujsť

Neviete, čo si pozrieť na Netflixe cez víkend? V tom prípade iste oceníte náš článok, v ktorom vám prinášame niekoľko tipov. Na svoje si prídu milovníci napätia, ale aj humoru či romanitky. čítaj ďalej

Tipy na film  |  6. 8. 2020

50 najväčších akčných peciek 90. rokov, ktoré proste musíte vidieť

90. roky akčným filmom mimoriadne priali. V tomto období vzniklo veľké množstvo snímok, ktoré sú dnes už právom považované za klasiky. V tomto článku vám prinášame 50 tých najväčších akčných peciek 90. rokov, ktoré by mal každý milovník filmov vidieť. čítaj ďalej

Tipy na film  |  4. 8. 2020

10 najväčších seriálových hitov HBO prvej polovice roku 2020

Ktoré seriály boli na HBO najsledovanejšími počas prvých šiestich mesiacov roku 2020? To zistíte práve z tohto článku. HBO totiž zverejnilo zoznam svojich najobľúbenejších seriálových titulov za prvú polovicu tohto roka. čítaj ďalej

Tipy na film  |  3. 8. 2020

20 filmov a seriálov, ktoré sú od augusta dostupné na Netflixe

Polovica prázdnin, ktoré my pracujúci aj tak nemáme, je za nami. Nový mesiac so sebou prináša aj nové filmy a seriály na Netflixe, ktoré by ste rozhodne nemali minúť. Čo z ponuky vám nedáva spávať a konečne vďaka pohodliu služby si tieto resty doženiete? čítaj ďalej

Tipy na film  |  31. 7. 2020

10 filmov a seriálov nielen na Netflixe, ktoré vám spríjemnia víkend

Pokiaľ nemáte plány na víkend, slnko vás neláka a radšej sa skryjete v pohodlí streamovacích služieb, máme tu hneď niekoľko nekompromisných tipov, pozostávajúcich ako zo zažitých klasík, tak aj očakávaných noviniek. čítaj ďalej