FB pixel

Chilling Adventures of Sabrina

Už budúci mesiac dorazí 2. séria úspešného fantasy hororu Chilling Adventures of Sabrina. Adaptácia rovnomenného komiksu o mladej čarodejnici Sabrine a jej podarených tetách sa nám už stihla predstaviť aj oficiálnym trailerom. 1. séria bola kvalitná, ponúkla zaujímavý svet, nejaké tie zimomriavky, ako aj štedrú porciu čierneho humoru, takže dúfame, že tvorcom sa podarí nastavenú latku udržať. Nových častí sa dočkáme 5. apríla 2019.

Stranger Things

Tento rok dorazí aj dlho očakávaná 3. séria hyper úspešného sci-fi seriálu Stranger Things. Opäť sa vrátime do mestečka Hawkins medzi starých známych hrdinov. Tí sa snažia žiť normálne životy, ale čoskoro sa na obzore objaví nová hrozba. Bratia Dufferovci si urobili predchádzajúcimi sériami solídne meno, takže snáď aj tentokrát dorazia s parádnou jazdou. 3. séria bude mať 8 epizód a dočkáme sa jej 4. júla 2019.

Mindhunter

Aj brilantná kriminálka Mindhunter dorazí so svojou 2. sériou. Projekt Davida Finchera, nám v nových epizódach ponúkne nových vrahov, ktorí poslúžia ako podklad pre psychologický výskum FBI pri profilovaní sériových vrahov. Do hlavných úloh sa samozrejme vrátia Jonathan Groff, Holt McCallany aj Anna Torv. Presný dátum premiéry zatiaľ nepoznáme, pravdepodobne sa nových epizód dočkáme až neskôr v tomto roku.

The Crown

Výborná dráma The Crown o živote kráľovnej Alžbety II. bude pokračovať už svojou 3. sériou. Oceňovanú Claire Foy v hlavnej úlohe vystrieda čerstvá držiteľka Oscara Olivia Colman. Prvé dve série sa tešili veľkým ováciám kritikov a získali množstvo ocenení, vrátane cien Emmy a Zlatých glóbusov. Uvidíme, ako si tvorcovia poradia s výmenou na hlavnom hereckom poste. Dátum premiéry zatiaľ nepoznáme, isté je len toľko, že nové epizódy dorazia ešte tento rok.

13 Reasons Why

Svojej 3. série sa dočká aj úspešná tínedžerská dráma 13 Reasons Why. 2. séria už síce zaznamenala citeľný zostup v kvalite, ale tvorcom ešte rozhodne šancu dáme. Podľa ich slov by mal byť príbeh Hannah Baker uzavretý, čiže v seriáli by sa nemala objaviť jej predstaviteľka Katherine Langford. I keď ktovie, ako to napokon bude. Premiéra je naplánovaná na tento rok, hoci na presnejší dátum si ešte budeme musieť počkať.

Orange Is the New Black

Orange Is the New Black vstúpi tento rok do svojho finále, keďže 7. séria bude podľa tvorcov zároveň tou poslednou. Posledné 2 série si síce odniesli pozitívne reakcie kritikov aj divákov, hoci oproti prvým 4 sériám predsa len išlo o mierny kvalitatívny pokles. Stále však išlo o jednoznačne nadpriemerný seriál. Nech je ako chce, príbeh Piper Chapman sa raz a navždy uzavrie. Nové epizódy si budeme môcť vychutnať od 26. júla 2019.

Glow

Sympatická komédia Glow sa stala celkom slušným úspechom, takže niet divu, že bude pokračovať svojou 3. sériou. Príbeh z prostredia ženského wrestlingu si odniesol pochvalu kritikov, ako aj viacero ocenení (Alison Brie bola nominovaná na Zlatý glóbus). Obe série sú výborné, takže očakávania fanúšikov iste nie sú malé. Sme zvedaví, či sa ich podarí naplniť. Dozvieme sa to tento rok, hoci presný dátum premiéry zatiaľ nemáme k dispozícii.

Ozark

Svoje pevné miesto medzi ponukou Netflixu si našla aj pozoruhodná kriminálka Ozark. Tá sa dočká už svojej 3. série. Príbeh finančníka Martyho v podaní Jasona Batemana, ktorý si privyrába praním špinavých peňazí pre drogový kartel, kritikov oslovil (hoci nie všetci projekt bezvýhradne chválili). Aj v nových epizódach uvidíme v hlavnej úlohe spomenutého Batemana. 3. séria bude mať 10 častí a premiéru si odbije v priebehu tohto roku.

The End of the F***ing World

2. sériou bude pokračovať aj výborná čierna komédia The End of the F***ing World. Seriál vychádza z rovnomenného komiksu, jeho dej však už pokryla 1. séria. Keďže však skončila pomerne otvorene, tak bolo veľmi pravdepodobné, že sa dočkáme pokračovania. Bude určite zaujímavé sledovať, ako sa podarí tvorcom nadviazať, keď nebudú istení predlohou. Potenciál tu však rozhodne vidíme, takže snáď nebudeme sklamaní. Na prvý trailer, ako aj na presný dátum premiéry si však budeme musieť ešte počkať.

The OA

Mysteriózne sci-fi The OA dokázalo medzi divákmi zarezonovať a spokojná bola aj väčšina kritikov. 2. séria sa nám už stihla predstaviť oficiálnym trailerom. Ten naznačuje, že príbeh tajomnej Praire Johnson, ktorá záhadne zmizla, len preto, aby sa nemenej záhadne po 7 rokoch znovu objavila, sa bude ešte solídne zamotávať. V hlavnej úlohe sa opäť predstaví skvelá Brit Marling. Nových epizód sa dočkáme už 22. marca 2019.

10 seriálov od Netflixu, ktorých nové epizódy k nám dorazia už tento rok  |  Tipy na film  |  2019  |  161 přečtení

Dušan Šutarík

Komentáre k článku 10 seriálov od Netflixu, ktorých nové epizódy k nám dorazia už tento rok

Ďalšie články ako 10 seriálov od Netflixu, ktorých nové epizódy k nám dorazia už tento rok

Tipy na film  |  2. 6. 2020

45 najlepších komédií, ktoré sú aktuálne na Netflixe s českými titulkami

Máte chuť na nejakú dobrú komédiu? Nie je nič jednoduchšie! Zapnite si Netflix a vyberte si z jeho bohatej ponuky. V tomto článku vám prinášame 45 skvelých komédií, ktoré si môžete užiť s českými titulkami. čítaj ďalej

Tipy na film  |  1. 6. 2020

50 najlepších sci-fi filmov od roku 2010 do súčasnosti

Dobrých sci-fi nikdy nie je dosť. V tomto článku vám prinášame tie najlepšie vedecko-fantastické kúsky, ktoré na filmovom poli vznikli od roku 2010 až do súčasnosti. Pevne veríme, že si vyberiete vlastného favorita. čítaj ďalej

Tipy na film  |  29. 5. 2020

10 filmových a seriálových noviniek, ktoré musíte vidieť cez tento víkend

Koniec mája je tu a s ním aj pestrá ponuka streamovacích služieb. Netflix priniesol očakávaný sitkom Space Force a sci-fi Snowpiercer, zatiaľ čo HBO mu kontruje muzikálom Cats a mnohými ďalšími novinkami. čítaj ďalej

Tipy na film  |  25. 5. 2020

55 najlepších filmov dlhších než tri hodiny

Aký máte vzťah k dlhým filmom? Možno ich vyhľadávate, možno sa im vyhýbate. V tomto článku v každom prípade nájdete tipy na perfektné snímky, pri ktorých ich dlhá stopáž vôbec neprekáža. čítaj ďalej

Tipy na film  |  20. 5. 2020

12 najlepších aprílových seriálov Netflixu a HBO, ktoré by ste mali vidieť

Kvalitných seriálov nikdy nie je dosť. Našťastie tu máme platformy ako Netflix či HBO, ktoré sa výbornými titulmi len hemžia. V nasledovnom článku sme pre vás dali dohromady 12 skvelých seriálov z minulého mesiaca. čítaj ďalej