FB pixel

Země nikoho

Dramatický vojnový seriál No Man's Land si už na HBO môžete pozrieť. Príbeh sa točí okolo mladého Antoina, ktorý pátra uprostred pekla vojny v Sýrii, po nezvestnej sestre. Seriál sľubuje poriadnu dávku napätia, ale aj silných emócií. Prvé ohlasy sú navyše viac než pozitívne. Rozhodne sa teda tomuto titulu oplatí dať šancu.

Malý Sheldon (4. séria)

Už svojou štvrtou sériou sa nám hlási seriál Malý Sheldon. Ten, ako už názov hovorí, sa pozerá na mladé roky obľúbeného vedátora Sheldona Coopera, ktorého sme si všetci obľúbili v sitcome Teória veľkého tresku. Zdá sa, že milovníci tejto svojráznej postavy si prídu na svoje aj tentokrát. Nové epizódy sa už na HBO vysielajú.

Sektor

Novinka Industry nás zavedie do chladného a často neľútostného sveta finančníctva. Skupina mladých absolventov sa snaží získať obmedzené množstvo pracovných miest v investičnej banke v Londýne. Táto skúška ale veľmi výrazne naštrbí ich vzájomné vzťahy. Priateľstvo a empatia sa však v tomto prostredí neodpúšťajú. Prvé ohlasy na Industry sú pozitívne a námet sľubuje naozaj silný zážitok so zaujímavého prostredia.

Jeho temné esence (2. séria)

Jednou z najočakávanejších noviniek iste bude aj druhá séria fantasy seriálu His Dark Materials. V nej sa malá Lyra zoznámi s chlapcom Willom a vydá sa s ním na cestu s cieľom získať Jedinečný nôž. Práve prostredníctvom tejto relikvie by sa im mohlo podariť otvoriť portály do paralelných svetov. Prvá séria bola kvalitná a druhá na základe trailerov tiež pôsobí veľmi sľubne. Premiéra je naplánovaná na 16. novembra 2020.

Sekerka

Zaujímavým titulom sa zdá byť aj seriál Small Axe, za ktorým stojí Steve McQueen. Príbeh tejto antologickej série sa točí okolo skupiny Afroameričanov a ich života v Londýne 60. a 80. rokov. McQueen už veľakrát dokázal, že je veľmi schopný režisér, takže aj v tomto prípade má našu plnú dôveru. Premiéra sa uskutoční 20. novembra 2020.

Letuška

Solídnu jazdu sľubuje aj thriller The Flight Attendant. Hlavnou postavou bude mladá letuška Cassandra Bowden, ktorá sa prebudí vo svojej hotelovej izbe s mŕtvolou v posteli. Ako sa tam dostala? Je snáď Cassandra vrahyňou? Začína strhujúci súboj s časom, počas ktorého sa Cassandra musí snažiť odhaliť pravdu. Kaley Cuoco v hlavnej úlohe pôsobí veľmi dobre a všetko naznačuje, že nás čaká slušná dávka napätia. Premiéra sa uskutoční 26. novembra 2020.

30 stříbrných

Milovníkom hororov dávame do pozornosti výborne vyzerajúci španielsky seriál 30 Monedas. Hlavným hrdinom je kňaz Vergara, ktorý sa snaží uniknúť démonom minulosti. Ocitne sa však uprostred desivého spiknutia, ktorého cieľom je nájsť magickú relikviu: 30 strieborných mincí, za ktoré Judáš zradil Ježiša Krista. 30 Monedas má zaujímavý námet, Španieli navyše v hororovom žánri rozhodne vedia chodiť. Tešíme sa. Premiéra sa uskutoční 29. novembra 2020.

Ježko Sonic

Cestu na obrazovky si vybehal aj vôbec najrýchlejší ježko filmového a videoherného sveta. Sonic sa vo svojom prvom celovečernom dobrodružstve postaví desivému Dr. Eggmanovi. Adaptácia populárnych videohier dopadla vcelku uspokojivo a fanúšikov, prípadne mladších divákov spoľahlivo pobaví. Na HBO GO si ju môcť zapnúť už dnes.

Nikdy neodvracaj zrak

Náročnejších divákov iste uspokojí strhujúca nemecká dráma Nikdy neodvracaj zrak. Tá rozpráva o nemeckom umelcovi Kurtovi Barnertovi, ktorý utečie z východného Nemecka. Minulosti sa ale nedá zbaviť tak ľahko. Snímka si odniesla dve nominácie na Oscara (kamera a zahraničný film) a na ploche viac ako troch hodín rozohráva skutočne impozantný príbeh, plný emócií, zvratov a perfektných hereckých výkonov. Ak ste film nevideli, práve teraz si ho môžete zapnúť na HBO GO.


Nálož českých filmov!

Nálož českých filmov!

Okrem toho urobí HBO radosť aj všetkým milovníkom českých filmov. Už v predchádzajúcom článku sme vás informovali o pozoruhodných tituloch, ktoré si už v týchto dňoch môžete na HBO GO pozrieť. Patria sem také kvalitné kúsky ako Protektor, Rok ďábla, Venkovský učitel, Příběhy obyčejného šílenství, Zoufalci, Návrat idiota, Štěstí, Alois Nebel, Fair Play či Občan Havel.

10 parádnych noviniek, kvôli ktorým sa oplatí zaplatiť si HBO v novembri  |  Tipy na film  |  před 14 dny  |  274 přečtení

Dušan Šutarík

Komentáre k článku 10 parádnych noviniek, kvôli ktorým sa oplatí zaplatiť si HBO v novembri

Ďalšie články ako 10 parádnych noviniek, kvôli ktorým sa oplatí zaplatiť si HBO v novembri

Tipy na film  |  30. 11. 2020

10 najočakávanejších decembrových noviniek (nielen) na Netflixe

Tak tu máme posledný mesiac (pomerne dramatického) roku 2020. Ako to už v tomto čase býva, k slovu sa dostávajú skôr ambiciózne filmy a potenciálne oscarovky. Ani tento rok nie je výnimkou. Nižšie sa spolu pozrieme na 10 najlákavejších noviniek decembra. čítaj ďalej

Tipy na film  |  27. 11. 2020

10 skvelých noviniek (nielen) na Netflixe, ktoré musíte vidieť cez víkend

Máme tu ďalší článok, plný víkendových tipov. Tentokrát vám dávame do pozornosti novinku Rona Howarda, nádejný seriál Letuška od HBO a plno ďalších zaujímavých filmov a seriálov. čítaj ďalej

Tipy na film  |  26. 11. 2020

15 najlepších sci-fi filmov, ktoré aktuálne nájdete na HBO GO

Pokiaľ máte chuť na nejaký kvalitný sci-fi kúsok, na HBO GO nájdete pomerne pestrý výber. V poslednej dobe sa pracovníci HBO GO pochlapili a do ponuky pridali hneď niekoľko pozoruhodných snímok. Poďme si ich predstaviť. čítaj ďalej

Tipy na film  |  25. 11. 2020

9 seriálov na Netflixe, ak sa vám páčila historická pecka Barbaren

Historická pecka Barbaren patrí medzi príjemné prekvapenia tohto roku. Seriál z dielne Netflixu si aj v našich končinách našiel mnoho fanúšikov. Pokiaľ zaujal aj vás, máme pre vás niekoľko tipov na podobe drsné a krvavé pecky z dávnej minulosti. čítaj ďalej

Tipy na film  |  24. 11. 2020

10 najsledovanejších filmov na Netflixe

Aké filmy sledovali slovenskí diváci na Netflixe? Presne na to sa pozrieme v tomto článku. Jednotlivé snímky sme zoradili od najmenej sledovaného filmu po najviac sledovaný. čítaj ďalej