FB pixel

Dead To Me

Čiernohumorný seriál Dead to Me je na Netflixe k dispozícii už od 3. mája, ale keďže si myslíme, že ho mnohí z vás ešte nevideli (alebo prehliadli), tak sme sa ho rozhodli umiestniť do nášho článku. Pre Netflix totiž ide o ďalší seriálový úspech s potenciálom do budúcna. Svižne napísaný scenár (bohatý na viaceré prekvapenia) a zaujímavé postavy v podaní Christiny ApplegateLindy Cardellini či Jamese Marsdena vás rozhodne udržia v pozore a nedovolia nudiť sa. Pokiaľ teda váhate, do akého seriálu sa pustiť najbližšie, rozhodne zvážte Dead to Me.

When They See Us

Chystaná novinka od Netflixu, za ktorou stojí režisérka Ava DuVernay. Rozprávať bude skutočný zamotaný kriminálny prípad jedného strašného znásilnenia. Z neho bolo následne obvinených a odsúdených niekoľko chlapcov, ale pravda zrejme bude zložitejšia. V hlavných úlohách uvidíme hercov, ako Jharrel Jerome, Jovan Adepo, Chris Chalk, Michael K. Williams, Vera Farmiga či John Leguizamo. Seriálu sa dočkáme 31. mája 2019.

Príbeh služobníčky

3. séria skvelého dystopického sci-fi thrilleru Príbeh služobníčky vyvoláva vysoké očakávania. Predchádzajúce dve série totiž patria k špičke súčasnej seriálovej tvorby, takže by bolo veľmi nemilé, ak by sme sa dočkali zošupu v kvalite. Podľa zatiaľ dostupného traileru sa však zrejme obávať nemusíme. V titulnej úlohe pravdaže znovu uvidíme Elisabeth Moss. Nové epizódy odštartujú 26. júla tohto roku.

Designated Survivor

Politická dráma z dielne Netflixu si odbije už svoju 3. sériu. V hlavnej úlohe sa samozrejme opäť predstaví overený Kiefer Sutherland. Evidentne sa opäť môžeme tešiť na kvalitné scenáre, zaujímavé zápletky, ako aj staré známe postavy (plus nejakých nováčikov). Designated Survivor sa stretol s pozitívnou kritickou odozvou a odniesol si dokonca aj niekoľko ocenení. Uvidíme, ako sa tvorcom bude dariť v nových epizódach. Dočkáme sa ich 7. júna 2019.

Big Little Lies

Seriálu Big Little Lies z produkcie HBO stačila jedna séria na to, aby sa katapultoval medzi najzaujímavejšie televízne projekty súčasnosti. Vzhľadom na to, že 1. séria sa stala obrovským kritickým aj diváckym hitom, tvorcovia sú iste pod nemalým tlakom a budú sa musieť vytasiť s pokračovaním, ktoré fanúšikov nesklame. Zatiaľ sa však nezdá, že by sme sa mali dočkať sklamania. Premiéry sa dočkáme 10. júna 2019.

Too Old to Die Young

Oceňovaný, ale aj kontroverzný režisér Nicolas Winding Refn sa presúva do televíznych vôd, a my pri tom jednoznačne nebudeme chýbať! Jeho projekt Too Old to Die Young bude drsnou a temnou kriminálkou, kde sa to len tak bude hemžiť skorumpovanými policajtami, krvilačnými zabijakmi či mafiánmi. Hlavné úlohy si stirhnú Miles Teller, Jena Malone a John Hawkes. Premiéra je naplánovaná na 14. júna 2019.

Dark

1. séria zaujímavého nemeckého sci-fi seriálu Dark sa stretla s pozitívnym ohlasom, niet teda divu, že príbeh bude pokračovať (cliffhanger v poslednej epizóde si 2. sériu priam pýtal). K dispozícii máme už aj oficiálny trailer, a ten má zatiaľ presne takú správnu atmosféru, akú sme v pokračovaní chceli vidieť. Evidentne sa znovu môžeme tešiť na poriadne zamotaný scenár, ale aj zodpovedanie niektorých pálčivých otázok z prvej série. Premiéra je stanovená na 21. júna 2019.

Stranger Things

Tu niet nad čím váhať. 3. séria hyper úspešného Stranger Things patrí medzi horúcich adeptov na najlepší seriál roku. Máme za sebou už dve fantastické série, v ktorých bratia Dufferovci dokázali, že sú schopní tvorcovia, ktorí dokážu vytvárať skvelé postavy a zaujímavé príbehové zápletky. Na návrat starých známych sa už veľmi tešíme, takže pevne dúfame, že tvorcovia zvládnu vysoké očakávania naplniť. Premiéra sa uskutoční 4. júla 2019.

Mindhunter

Famózna procedurálna kriminálka z dielne Davida Finchera o psychologickej profilácii sériových vrahov patrí medzi najočakávanejšie seriálové projekty. V hlavných úlohách sa opäť predstaví osvedčené trio Jonathan Groff, Holt McCallany a Anna Torv. Z nových sériových vrahov uvidíme Charlesa Mansona a možno aj neslávne známeho Samovho syna. Premiéra je stanovená na august tohto roka, špekulácie hovorili o 2. auguste, ale zatiaľ to nemáme oficiálne potvrdené.

10 najočakávanejších seriálov, ktoré k nám dorazia už toto leto  |  Tipy na film  |  před 3 měsíci  |  95 přečtení

Dušan Šutarík

Komentáre k článku 10 najočakávanejších seriálov, ktoré k nám dorazia už toto leto

Ďalšie články ako 10 najočakávanejších seriálov, ktoré k nám dorazia už toto leto

Tipy na film  |  22. 8. 2019

10 najlepších animákov štúdia Pixar, ktoré vás spoľahlivo dojmú a pobavia

Kiná momentálne valcuje štvrtý diel Toy Story a hovorí sa o ňom ako o jednej z najlepších pixaroviek. Pravdou ale je, že toto štúdio má na konte omnoho viac geniálnych kúskov. Vybrali sme pre vás 10 z nich. čítaj ďalej

Tipy na film  |  19. 8. 2019

10 najlepších seriálových noviniek, ktoré nám tento rok zatiaľ priniesol

V tomto článku sa zameriame na seriály, ktoré sa začali vysielať začiatkom tohto roku. Bližšie si preklepneme hlavne Netflix a HBO. Rok síce ešte ani zďaleka nie je za nami, ale už jeho prvá polovica nám priniesla mnoho kvalitných seriálov. čítaj ďalej

Tipy na film  |  15. 8. 2019

10 najlepších hereckých výkonov Leonarda DiCapria

Leonardo DiCaprio momentálne hviezdi v očakávanom thrilleri Vtedy v Hollywoode od Quentina Tarantina. Za sebou však má poriadne pestrú hereckú kariéru, takže sme sa rozhodli priniesť vám výber jeho 10 najpozoruhodnejších výkonov. čítaj ďalej

Tipy na film  |  14. 8. 2019

7 faktov, ktoré ste nevedeli o filmovej tvorbe Quentin Tarantina

Aj keď Tarantinova tvorba sa radí medzi tie viac kontroverzné, nejeden z jeho filmov získal titul kultu. Keďže momentálne slovenské kiná obsadzuje jeho novinka Once Upon a Time in Hollywood, pripravili sme si pre vás sedmičku faktov, približujúcich vám jeho fantastickú tvorbu. čítaj ďalej

Tipy na film  |  12. 8. 2019

10 mrazivých sektárskych drám a hororov, ktoré vám zabrnkajú na nervy

V kinách máme od 1. augusta novinku Ariho Astera, sektársky horor s názvom Slnovrat. Pri tejto príležitosti vám prinášame ďalších 10 pozoruhodných filmov, ktoré sa odohrávajú v sektárskom prostredí. čítaj ďalej