FB pixel

Dead To Me

Čiernohumorný seriál Dead to Me je na Netflixe k dispozícii už od 3. mája, ale keďže si myslíme, že ho mnohí z vás ešte nevideli (alebo prehliadli), tak sme sa ho rozhodli umiestniť do nášho článku. Pre Netflix totiž ide o ďalší seriálový úspech s potenciálom do budúcna. Svižne napísaný scenár (bohatý na viaceré prekvapenia) a zaujímavé postavy v podaní Christiny ApplegateLindy Cardellini či Jamese Marsdena vás rozhodne udržia v pozore a nedovolia nudiť sa. Pokiaľ teda váhate, do akého seriálu sa pustiť najbližšie, rozhodne zvážte Dead to Me.

When They See Us

Chystaná novinka od Netflixu, za ktorou stojí režisérka Ava DuVernay. Rozprávať bude skutočný zamotaný kriminálny prípad jedného strašného znásilnenia. Z neho bolo následne obvinených a odsúdených niekoľko chlapcov, ale pravda zrejme bude zložitejšia. V hlavných úlohách uvidíme hercov, ako Jharrel Jerome, Jovan Adepo, Chris Chalk, Michael K. Williams, Vera Farmiga či John Leguizamo. Seriálu sa dočkáme 31. mája 2019.

Príbeh služobníčky

3. séria skvelého dystopického sci-fi thrilleru Príbeh služobníčky vyvoláva vysoké očakávania. Predchádzajúce dve série totiž patria k špičke súčasnej seriálovej tvorby, takže by bolo veľmi nemilé, ak by sme sa dočkali zošupu v kvalite. Podľa zatiaľ dostupného traileru sa však zrejme obávať nemusíme. V titulnej úlohe pravdaže znovu uvidíme Elisabeth Moss. Nové epizódy odštartujú 26. júla tohto roku.

Designated Survivor

Politická dráma z dielne Netflixu si odbije už svoju 3. sériu. V hlavnej úlohe sa samozrejme opäť predstaví overený Kiefer Sutherland. Evidentne sa opäť môžeme tešiť na kvalitné scenáre, zaujímavé zápletky, ako aj staré známe postavy (plus nejakých nováčikov). Designated Survivor sa stretol s pozitívnou kritickou odozvou a odniesol si dokonca aj niekoľko ocenení. Uvidíme, ako sa tvorcom bude dariť v nových epizódach. Dočkáme sa ich 7. júna 2019.

Big Little Lies

Seriálu Big Little Lies z produkcie HBO stačila jedna séria na to, aby sa katapultoval medzi najzaujímavejšie televízne projekty súčasnosti. Vzhľadom na to, že 1. séria sa stala obrovským kritickým aj diváckym hitom, tvorcovia sú iste pod nemalým tlakom a budú sa musieť vytasiť s pokračovaním, ktoré fanúšikov nesklame. Zatiaľ sa však nezdá, že by sme sa mali dočkať sklamania. Premiéry sa dočkáme 10. júna 2019.

Too Old to Die Young

Oceňovaný, ale aj kontroverzný režisér Nicolas Winding Refn sa presúva do televíznych vôd, a my pri tom jednoznačne nebudeme chýbať! Jeho projekt Too Old to Die Young bude drsnou a temnou kriminálkou, kde sa to len tak bude hemžiť skorumpovanými policajtami, krvilačnými zabijakmi či mafiánmi. Hlavné úlohy si stirhnú Miles Teller, Jena Malone a John Hawkes. Premiéra je naplánovaná na 14. júna 2019.

Dark

1. séria zaujímavého nemeckého sci-fi seriálu Dark sa stretla s pozitívnym ohlasom, niet teda divu, že príbeh bude pokračovať (cliffhanger v poslednej epizóde si 2. sériu priam pýtal). K dispozícii máme už aj oficiálny trailer, a ten má zatiaľ presne takú správnu atmosféru, akú sme v pokračovaní chceli vidieť. Evidentne sa znovu môžeme tešiť na poriadne zamotaný scenár, ale aj zodpovedanie niektorých pálčivých otázok z prvej série. Premiéra je stanovená na 21. júna 2019.

Stranger Things

Tu niet nad čím váhať. 3. séria hyper úspešného Stranger Things patrí medzi horúcich adeptov na najlepší seriál roku. Máme za sebou už dve fantastické série, v ktorých bratia Dufferovci dokázali, že sú schopní tvorcovia, ktorí dokážu vytvárať skvelé postavy a zaujímavé príbehové zápletky. Na návrat starých známych sa už veľmi tešíme, takže pevne dúfame, že tvorcovia zvládnu vysoké očakávania naplniť. Premiéra sa uskutoční 4. júla 2019.

Mindhunter

Famózna procedurálna kriminálka z dielne Davida Finchera o psychologickej profilácii sériových vrahov patrí medzi najočakávanejšie seriálové projekty. V hlavných úlohách sa opäť predstaví osvedčené trio Jonathan Groff, Holt McCallany a Anna Torv. Z nových sériových vrahov uvidíme Charlesa Mansona a možno aj neslávne známeho Samovho syna. Premiéra je stanovená na august tohto roka, špekulácie hovorili o 2. auguste, ale zatiaľ to nemáme oficiálne potvrdené.

10 najočakávanejších seriálov, ktoré k nám dorazia už toto leto  |  Tipy na film  |  před 25 dny  |  95 přečtení

Dušan Šutarík

Komentáre k článku 10 najočakávanejších seriálov, ktoré k nám dorazia už toto leto

Ďalšie články ako 10 najočakávanejších seriálov, ktoré k nám dorazia už toto leto

Tipy na film  |  17. 6. 2019

10 najlepších filmových trilógií, ktoré sa zapísali do filmovej histórie

Filmové série či trilógie sú často ošemetná vec. Nie často sa tvorcom podarí udržať nastavenú latku kvality. Niekedy to však vyjde a práve na tie filmy vás chceme upozorniť v tomto článku. čítaj ďalej

Tipy na film  |  13. 6. 2019

10 hudobných drám, ktoré by ste mali vidieť, ak sa vám páčil Rocketman

Rocketman, ktorý rozpráva životný a profesijný život Eltona Johna, je už v našich kinách. Pokiaľ sa vám páčil a máte chuť na ďalšie podobne ladené filmy, prinášame vám 10 tipov na biografické hudobné drámy, ktoré by ste nemali minúť. čítaj ďalej

Tipy na film  |  10. 6. 2019

10 mrazivých a napínavých thrillerov o sériových vrahoch

V Amerike je na Netflixe už dostupná novinka Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile, ktorá sa v júni dostala aj do našich kín. Zac Efron si v nej zahral vraha Teda Bundyho. Pri tejto príležitosti vám prinášame desiatku ďalších mrazivých filmov, kde o sériových vrahov nie je núdza. čítaj ďalej

Tipy na film  |  5. 6. 2019

10 skvelých monster filmov, ktoré si užijete ak sa vám páčila nová Godzilla

Do našich kín opäť dorazila slávna Godzilla. Pri tejto príležitosti vám prinášame 10 fantastických monster filmov, ktoré priaznivcov tohto sub-žánru rozhodne nesklamú. čítaj ďalej

Tipy na film  |  31. 5. 2019

10 hraných verzií disneyovských animákov, na ktoré sa najviac tešíme

Minulý týždeň sa do našich kín vrútila hraná verzia animovanej disneyovky Aladin v režisérskom podaní Guya Ritchieho. V štúdiu sa však už chystá viacero ďalších hraných remakov, takže sme pre vás dali dokopy tie, ktoré nás oslovujú najviac. čítaj ďalej