FB pixel

In the Shadow of the Moon

In the Shadow of the Moon

Thriller In the Shadow of the Moon od Jima Mickleho nám predstaví policajta Thomasa Lockharta z Philadelphie, ktorý páta po tajomnom sériovom vrahovi. Hlavné úlohy stvárnia Boyd Holbrook, Michael C. Hall, Cleopatra Coleman či Bokeem Woodbine. Premiéru si snímka odbije najprv v rámci Fantastic Festu a na Netflix dorazí 27. septembra 2019.


In the Tall Grass

In the Tall Grass

S úspechom hororu To sa roztrhlo vrece aj s ďalšími adaptáciami kultového Stephena Kinga. In the Tall Grass je románom, ktorý King napísal spolu so svojím synom Joeom Hillom. Vo filme si zahrajú Patrick Wilson, Laysla De Oliveira, Harrison Gilbertson či Rachel Wilson. Príbeh rozpráva o bratovi a sestre, ktorí sa stratia na poli zarastenom nezvyčajne vysokou trávou. Následne zisťujú, že tu na nich číha tajomné nebezpečenstvo. Film natočil Vincenzo Natali (Kocka) a na Netflix dorazí 4. októbra 2019.

The King

Historická dráma The King si okrem histórie vzala ako inšpiráciu aj rôzne divadelné hry Williama Shakespearea. Na režisérskej stoličke sedí David Michôd a v hlavných úlohách sa nám predstavia talenty, ako Timothée Chalamet, Joel Edgerton (ktorý aj produkuje a spolupracoval na scenári), Robert Pattinson, Ben Mendelsohn či Lily-Rose Depp. Snímka si z benátskeho filmového festivalu odniesla vcelku pozitívne reakcie, takže sa na ňu rozhodne tešíme. Dočkáme sa jej 11. októbra 2019.

Marriage Story

Na Netflixe bude uvedená aj očakávaná novinka Noaha Baumbacha s názvom Marriage Story. V nej hlavné úlohy stvárnili Scarlett Johansson, Adam Driver, Laura Dern, Alan Alda a Ray Liotta. Príbeh sa točí okolo manželstva divadelného režiséra a herečky, ktoré bude musieť prekonať mnohé prekážky. Snímka si odbila premiéru na festivale v Benátkach a stretla sa s absolútnym kritickým nadšením (rating 9.04 na Rotten Tomatoes, 95 na Metacritic). Hovorí sa dokonca, že Marriage Story bude útočiť na Oscarov. Tešíme sa! Netflix snímku uvedie 6. decembra 2019.

The Two Popes

Biografická dramédia The Two Popes vznikla pod režisérskym dohľadom Fernando Meirellesa a hlavné úlohy stvárnia Anthony Hopkins a Jonathan Pryce. Hopkins stvárni pápeža Benedikta XVI. a Jonathan Pryce budúceho pápeža Františka. Okrem nich uvidíme aj hercov, ako Sidney Cole, Lisandro Fiks, Thomas D. Williams či Maria Ucedo. Na Netflix snímka dorazí 20. decembra 2019.

El Camino: A Breaking Bad Movie

Fanúšikovia brilantného seriálu Breaking Bad sa už iste nevedia dočkať celovečerného filmu z tohto sveta. Projekt El Camino: A Breaking Bad Movie režíroval Vince Gillian a príbehovo nadviaže na poslednú epizódu 5. série, kedy sa Jesse Pinkman snaží uniknúť svojim väzniteľom. V hlavných úlohách sa predstavia Aaron Paul a Charles Baker. Na Netflixe bude snímka dostupná od 11. októbra 2019.

The Irishman

The Irishman je jeden z najočakávanejších filmov tejto jesene, v rámci Netflixu možno aj ten úplne najočakávanejší. Gangsterka pod režisérskym vedením majstra Martina Scorseseho má totiž lákavý príbeh aj obsadenie. V hlavných úlohách uvidíme Roberta De Nira, Al Pacina, Joea Pesciho, Bobbyho Cannavaleho, Harveyho Keitela či Jesseho Plemonsa. Príbeh sa bude točiť okolo nájomného vraha Franka Sheerana, ktorý zabil viac než 25 ľudí. Premiéry sa dočkáme 27. novembra 2019.

Dolemite Is My Name

Eddie Murphy sa vracia do formy? Je to možné. Biografická komédia Dolemite Is My Name by pre tohto herca mohla byť očakávaným comebackom. Murphy v nej stvárni amerického komika a herca Rudyho Raya Moora. O réžiu sa postaral Craig Brewer a okrem Murphyho uvidíme aj Keegana-Michaela Keyho, Mikea Eppsa, Craiga Robinsona, Titussa Burgessa či Wesleyho Snipesa. Snímka mala premiéru na festivale v Toronte a odniesla si pozitívne reakcie kritikov. Na Netflix dorazí 25. októbra 2019.

The Laundromat

Biografická dramédia kultového Stevena Soderbergha má vskutku hviezdny kasting. Uvidíme totiž Meryl Streep, Garyho Oldmana, Antonia Banderasa, Sharon Stone či Davida Schwimmera. O scenár sa postaral Scott Z. Burns, ktorý si vzal inšpiráciu z aféry Panama Papers. The Laundromat mal premiéru na festivale v Toronte, kde si odniesol skôr zmiešané reakcie, ale už len kvôli režisérovi a hereckému obsadeniu tento film rozhodne uvidíme. Dočkáme sa ho 18. októbra 2019.


American Son

American Son

Zaujímavo vyzerajúca dráma Kennyho Leona nám rozpovie príbeh odcudzených manželov, ktorí sa však opäť spoja, aby našli svojho nezvestného syna. Hlavné úlohy si strihnú Kerry Washington, Jeremy Jordan, Steven Pasquale a Eugene Lee. Snímka si svoju premiéru odbila na festivale v Toronte, na Netflix doputuje 1. novembra 2019.

10 najlákavejších filmov od Netflixu, ktoré dorazia ešte tento rok  |  Tipy na film  |  před 14 dny  |  142 přečtení

Dušan Šutarík

Komentáre k článku 10 najlákavejších filmov od Netflixu, ktoré dorazia ešte tento rok

Ďalšie články ako 10 najlákavejších filmov od Netflixu, ktoré dorazia ešte tento rok

Tipy na film  |  14. 10. 2019

10 najdrahších filmov Netflixu

Streamovací gigant sa často nebojí riskovať a naliať peniaze do originálnych, hoci možno komerčne nie úplne vďačných projektov. Prinášame vám desať doteraz najdrahších filmov Netflixu. čítaj ďalej

Tipy na film  |  10. 10. 2019

TOP 10 titulov, ktoré v roku 2019 nesplnili naše očakávania

Každý fanúšik filmov alebo seriálov si v hlave pomyselne vytvára zoznam, na ktoré novinky sa v danom roku teší najviac. V takýchto prípadoch však dochádza k chronickým sklamaniam. Toto je Top 10 titulov, z ktorých sme v roku 2019 mali aj my zmiešané pocity. čítaj ďalej

Tipy na film  |  9. 10. 2019

Čiara a ďalších 10 filmov na Netflixe, pochádzajúcich z Česka a Slovenska

Ako sme prisľubovali, Netflix bude svoju ponuku rozšírovať o filmy z naších končím čím ďalej, tým viac. V minulých dňoch na Netflix pristáli nasledujúcich 11 filmov, ktorých pôvod siaha do našich končín, a to konkrétne do Česka a Slovenska. čítaj ďalej

Tipy na film  |  7. 10. 2019

6 hercov, ktorí si zahrali v koži Jokera

Internetové fóra, recenzentov, ale hlavné kiná v posledných dňoch terorizuje najnovší Joker v podaní Joaquina Phoenixa. My si teda pri tejto príležitosti pripomeňme nielen 6 najznámejších záporakov komixového sveta, ale najmä hercov, ktorí si zahrali v koži Jokera. čítaj ďalej

Tipy na film  |  3. 10. 2019

10 úžasných vesmírnych filmov, ktoré si užiješ, ak sa ti páčil Ad Astra

Do našich kín sa nedávno dostala pozoruhodná sci-fi dráma Ad Astra s Bradom Pittom. Pokiaľ si ju videl a páčila sa ti, iste oceníš aj náš rebríček 10 majstrovských vesmírnych filmov. Poďme na to. čítaj ďalej