FB pixel

In the Shadow of the Moon

In the Shadow of the Moon

Thriller In the Shadow of the Moon od Jima Mickleho nám predstaví policajta Thomasa Lockharta z Philadelphie, ktorý páta po tajomnom sériovom vrahovi. Hlavné úlohy stvárnia Boyd Holbrook, Michael C. Hall, Cleopatra Coleman či Bokeem Woodbine. Premiéru si snímka odbije najprv v rámci Fantastic Festu a na Netflix dorazí 27. septembra 2019.


In the Tall Grass

In the Tall Grass

S úspechom hororu To sa roztrhlo vrece aj s ďalšími adaptáciami kultového Stephena Kinga. In the Tall Grass je románom, ktorý King napísal spolu so svojím synom Joeom Hillom. Vo filme si zahrajú Patrick Wilson, Laysla De Oliveira, Harrison Gilbertson či Rachel Wilson. Príbeh rozpráva o bratovi a sestre, ktorí sa stratia na poli zarastenom nezvyčajne vysokou trávou. Následne zisťujú, že tu na nich číha tajomné nebezpečenstvo. Film natočil Vincenzo Natali (Kocka) a na Netflix dorazí 4. októbra 2019.

The King

Historická dráma The King si okrem histórie vzala ako inšpiráciu aj rôzne divadelné hry Williama Shakespearea. Na režisérskej stoličke sedí David Michôd a v hlavných úlohách sa nám predstavia talenty, ako Timothée Chalamet, Joel Edgerton (ktorý aj produkuje a spolupracoval na scenári), Robert Pattinson, Ben Mendelsohn či Lily-Rose Depp. Snímka si z benátskeho filmového festivalu odniesla vcelku pozitívne reakcie, takže sa na ňu rozhodne tešíme. Dočkáme sa jej 11. októbra 2019.

Marriage Story

Na Netflixe bude uvedená aj očakávaná novinka Noaha Baumbacha s názvom Marriage Story. V nej hlavné úlohy stvárnili Scarlett Johansson, Adam Driver, Laura Dern, Alan Alda a Ray Liotta. Príbeh sa točí okolo manželstva divadelného režiséra a herečky, ktoré bude musieť prekonať mnohé prekážky. Snímka si odbila premiéru na festivale v Benátkach a stretla sa s absolútnym kritickým nadšením (rating 9.04 na Rotten Tomatoes, 95 na Metacritic). Hovorí sa dokonca, že Marriage Story bude útočiť na Oscarov. Tešíme sa! Netflix snímku uvedie 6. decembra 2019.

The Two Popes

Biografická dramédia The Two Popes vznikla pod režisérskym dohľadom Fernando Meirellesa a hlavné úlohy stvárnia Anthony Hopkins a Jonathan Pryce. Hopkins stvárni pápeža Benedikta XVI. a Jonathan Pryce budúceho pápeža Františka. Okrem nich uvidíme aj hercov, ako Sidney Cole, Lisandro Fiks, Thomas D. Williams či Maria Ucedo. Na Netflix snímka dorazí 20. decembra 2019.

El Camino: A Breaking Bad Movie

Fanúšikovia brilantného seriálu Breaking Bad sa už iste nevedia dočkať celovečerného filmu z tohto sveta. Projekt El Camino: A Breaking Bad Movie režíroval Vince Gillian a príbehovo nadviaže na poslednú epizódu 5. série, kedy sa Jesse Pinkman snaží uniknúť svojim väzniteľom. V hlavných úlohách sa predstavia Aaron Paul a Charles Baker. Na Netflixe bude snímka dostupná od 11. októbra 2019.

The Irishman

The Irishman je jeden z najočakávanejších filmov tejto jesene, v rámci Netflixu možno aj ten úplne najočakávanejší. Gangsterka pod režisérskym vedením majstra Martina Scorseseho má totiž lákavý príbeh aj obsadenie. V hlavných úlohách uvidíme Roberta De Nira, Al Pacina, Joea Pesciho, Bobbyho Cannavaleho, Harveyho Keitela či Jesseho Plemonsa. Príbeh sa bude točiť okolo nájomného vraha Franka Sheerana, ktorý zabil viac než 25 ľudí. Premiéry sa dočkáme 27. novembra 2019.

Dolemite Is My Name

Eddie Murphy sa vracia do formy? Je to možné. Biografická komédia Dolemite Is My Name by pre tohto herca mohla byť očakávaným comebackom. Murphy v nej stvárni amerického komika a herca Rudyho Raya Moora. O réžiu sa postaral Craig Brewer a okrem Murphyho uvidíme aj Keegana-Michaela Keyho, Mikea Eppsa, Craiga Robinsona, Titussa Burgessa či Wesleyho Snipesa. Snímka mala premiéru na festivale v Toronte a odniesla si pozitívne reakcie kritikov. Na Netflix dorazí 25. októbra 2019.

The Laundromat

Biografická dramédia kultového Stevena Soderbergha má vskutku hviezdny kasting. Uvidíme totiž Meryl Streep, Garyho Oldmana, Antonia Banderasa, Sharon Stone či Davida Schwimmera. O scenár sa postaral Scott Z. Burns, ktorý si vzal inšpiráciu z aféry Panama Papers. The Laundromat mal premiéru na festivale v Toronte, kde si odniesol skôr zmiešané reakcie, ale už len kvôli režisérovi a hereckému obsadeniu tento film rozhodne uvidíme. Dočkáme sa ho 18. októbra 2019.


American Son

American Son

Zaujímavo vyzerajúca dráma Kennyho Leona nám rozpovie príbeh odcudzených manželov, ktorí sa však opäť spoja, aby našli svojho nezvestného syna. Hlavné úlohy si strihnú Kerry Washington, Jeremy Jordan, Steven Pasquale a Eugene Lee. Snímka si svoju premiéru odbila na festivale v Toronte, na Netflix doputuje 1. novembra 2019.

10 najlákavejších filmov od Netflixu, ktoré dorazia ešte tento rok  |  Tipy na film  |  před 4 měsíci  |  142 přečtení

Dušan Šutarík

Komentáre k článku 10 najlákavejších filmov od Netflixu, ktoré dorazia ešte tento rok

Ďalšie články ako 10 najlákavejších filmov od Netflixu, ktoré dorazia ešte tento rok

Tipy na film  |  24. 2. 2020

100 najlepších hororov všetkých čias podľa filmových kritikov

Skvelých hororov máme toľko, že by sme ich mohli prehadzovať vidlami. Pokiaľ máte pocit, že ste už všetko videli a hľadáte nejakú inšpiráciu, možno vám pomôže tento článok. Zhrnuli sme v ňom pre vás 100 hororov, ktoré sú podľa kritikov najlepšími žánrovkami všetkých čias. čítaj ďalej

Tipy na film  |  21. 2. 2020

Posledný Terminátor (vážne!) a ďalšie novinky, ktoré musíte vidieť

Netflix nám po Valentíne trošku vydychuje a chystá sa na príval nových titulov pre nadchádzajúci týždeň. Aj tak si ale pripravil návraty známych seriálov ako Cudzinka či Narcos. Slabší týždeň na Netflixe pre zmenu balansuje príval noviniek na iných kanáloch. čítaj ďalej

Tipy na film  |  20. 2. 2020

Netflix predstavil 5 trailerov na svoje najočakávanejšie seriály

Netflix nestráca dych a uverejňuje novinky ako na bežiacom páse. K ním však patria aj pokračovania zabehnutých seriálov a hneď niekoľko z nich dostalo uplynulé dni aj trailer. Ak si náhodou niektorý z nich zmeškal, my ti ich ponúkame na jednom mieste. čítaj ďalej

Tipy na film  |  19. 2. 2020

10 filmov, ktoré v januári najviac bodovali na HBO GO

Prvý mesiac roku 2020 je úspešne za nami. Aké filmy sa tešili najväčšej priazni divákov na HBO GO? To vám prezradíme práve v tomto článku. Zároveň tieto tituly berte ako naše odporúčanie, ak váhate, čo si najbližšie pustiť. čítaj ďalej

Tipy na film  |  18. 2. 2020

IT-Crowd, Prison Break a ďalšie klenoty, ktoré sa skrývajú na Netflixe

Nie pochýb, že väčšina z nás si Netflix predpláca kvôli exkluzívnym seriálom, vytvoreným práve pod krídlami tejto streamovacej služby. Netflix však schováva mnoho klenotov, na ktorých priamo nepracoval a ponúka im iba teplo svojho domova. čítaj ďalej