FB pixel

Fosse/Verdon

Zaujímavá hudobná životopisná dráma Fosse/Verdon sa zameriava na milostný vzťah medzi filmovým vizionárom Bobom Fossom a broadwayskou tanečníčkou Gwen Verdon. Réžie sa chopil Thomas Kail a hlavné úlohy si strihli Sam Rockwell a Michelle Williams. Na ploche 8 epizód seriál pokrýa približne 50-ročné obdobie a vďaka tomu poskytuje komplexný pohľad na vzťah týchto dvoch ľudí. Samozrejmosťou sú aj skvelé herecké výkony. Minisériu si môžeš vychutnať od 6. marca 2020.

Devs

Pod dramatickým seriálovým thrillerom Devs je podpísaný talentovaný Alex Garland. Hlavnou hrdinkou je softwarová inžinierka Lily Chan, ktorá sa na vlastnú päsť pustí do vyšetrovania firmy, v ktorej pracuje. Zdá sa totiž, že by mohla mať prsty v záhadnom zmiznutí jej priateľa. V hlavných úlohách sa predstavia Sonoya Mizuno, Nick Offerman, Jin Ha, Zach Greiner či Cailee Spaeny. Snímka si odniesla veľmi spokojné kritické reakcie a na HBO ju môžeš sledovať od 5. marca 2020.

Westworld (3. séria)

S novými epizódami sa hlási aj úspešný seriál Westworld. Opäť sa vrátia známe postavy ako Dolores, Maeve, Bernard či Charlotte. Okrem nich sa však objaví aj nová postava menom Caleb, ktorého si strihne Aaron Paul. Fanúšikovia by sa podľa tvorcov mali tentokrát dočkať dynamickejšieho a akčnejšieho príbehu. Prvé recenzie sú zatiaľ väčšinou pozitívne. Seriál si odbije premiéru 15. marca 2020.

Breeders

Milovníci humoru si prídu tiež na svoje. Komédia Breeders im ponúkne pohľad na klasický život dnešných rodičov. K tomu patria stresy z hypotéky, z výchovy ratolestí a nervy v práci. Hlavné úlohy si zahrali Martin Freeman, Daisy Haggard a Michael McKean. Seriál vyzerá naozaj lákavo a na HBO ho môžeš sledovať od 3. marca 2020.

The Plot Against America

Seriálová adaptácia kultového románu Philipa Rotha nás zavedie do alternatívnej Ameriky v období druhej svetovej vojny. O úrad amerického prezidenta sa uchádza aj Charles Lindbergh, sympatizant fašizmu a nacistického Nemecka. Antisemitizmus sa stáva stále akceptovanejším a mnohým občanom začne hroziť nebezpečenstvo. Vo výborne vyzerajúcej minisérii si zahrajú John Turturro, Morgan Spector, Winona Ryder, Zoe Kazan a Anthony Boyle. Premiéru si seriál odbije 16. marca 2020.

Leví kráľ

Moderné stvárnenie kultového animáku Leví kráľ zaujme hlavne nádhernou fotorealistickou animáciou a veľkým závanom nostalgie. Klasický príbeh mladého Simbu a jeho priateľov má zase potenciál osloviť aj novú generáciu divákov. Postavám hlasy v anglickom originále prepožičali James Earl Jones, Chiwetel Ejiofor, Donald Glover, Billy Eichner, John Kani, Beyoncé či Seth Rogen. Levieho kráľa si na HBO môžeš vychutnať od 8. marca 2020.

ZeroZeroZero

Kriminálna seriálová dráma ZeroZeroZero vychádza z rovnomenného románu Roberta Saviana. V centre príbehu je rodina Lynwoodovcov, ktorá kontroluje medzinárodný obchod s kokaínom. Ako tento nekalý biznis vlastne prebieha? To sa dozvieš práve v tomto seriáli. Hlavné úlohy si v ňom strihli Andrea Riseborough, Dane DeHaan, Gabriel Byrne, Giuseppe De Domenico a Harold Torres.

Kidding (2. séria)

Svojou druhou sériou sa hlási o slovo aj orignálny projekt Kidding od Michela Gondryho. V hlavnej úlohe obľúbeného moderátora detských programov sa opäť predstavil Jim Carrey. Jeho vlastný život však má veľmi ďaleko k idylke. Rozpadá sa mu súkromie aj práca a na jeho psychike sa to začína prejavovať. Na divákov opäť čaká celá hrsť skvelých nápadov a výborný Carrey v hlavnej úlohe. Nové diely sú k dispozícii od 10. februára 2020.

Spider-Man: Ďaleko od domova

Spider-Man: Ďaleko od domova je tradične kvalitnou marvelovkou. Peter Parker alias Spider-Man v nej tentokrát zamieri mimo Spojené štáty a podnikne s priateľmi výlet po Európe. Hrozba však nikdy nespí a čoskoro bude musieť využiť svoje pavúčie schopnosti. Hlavné úlohy si strihli Tom Holland, Zendaya, Samuel L. Jackson, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei a Jacob Batalon. Snímku si budeš môcť pozrieť od 15. marca 2020.

Toy Story 4

Istý čas sme si mysleli, že séria Toy Story skončila tretím dielom. Neboli sme si úplne istí, ako sa tvorcom podarí nadviazať, ale napokon to dopadlo výborne. V Toy Story 4 sa opäť stretneme so starými známymi postavami, ale aj niektorými nováčikmi. Aj po štvrtýkrát ide o skvelú animovanú komédiu, ktorá rozosmeje aj dojme. Na HBO ju uvidíš 22. marca 2020.

10 filmových a seriálových dôvodov, prečo si aj v marci predplatiť HBO GO  |  Tipy na film  |  2020  |  292 přečtení

Dušan Šutarík

Komentáre k článku 10 filmových a seriálových dôvodov, prečo si aj v marci predplatiť HBO GO

Ďalšie články ako 10 filmových a seriálových dôvodov, prečo si aj v marci predplatiť HBO GO

Tipy na film  |  23. 9. 2020

15 esenciálnych seriálov od Netflixu, ktoré majú český dabing

Netflixovské seriály si už nejaký ten čas môžete vychutnávať aj s českým dabingom. Pokiaľ teda z akéhokoľvek dôvodu uprednostňujete dabing pred originálnym znením, zrejme vám dobre padne zoznam tých podstatných seriálov, pri ktorých si ho môžete zapnúť. čítaj ďalej

Tipy na film  |  22. 9. 2020

20 seriálov, ktoré majú len jednu sériu a stihnete si ich pozrieť za víkend

Pokiaľ nemáte radi dlhé seriály o mnohých sériách, v tom prípade by vám mohlo sadnúť týchto 20 titulov. Vďaka skromnému počtu epizód si ich totiž dokážete zvládnuť pozrieť počas jedného víkendu čítaj ďalej

Tipy na film  |  21. 9. 2020

Netflix predstavil 3 ukážky na očakávané filmové hity

Október sa na Netflixe bude niesť v znamení viacerých kvalitných filmov. Streamovací gigant nám už doprial tri trailery na očakávané snímky z jeho dielne. Čaká na vás strhujúci príbeh podľa skutočných udalostí, nová verzia známeho románu, ale aj bláznivá komédia. čítaj ďalej

Tipy na film  |  18. 9. 2020

10 noviniek (nielen) na Netflixe, ktoré musíte vidieť cez víkend

Aj pred týmto víkendom sme si pre vás pripravili zoznam skvelých filmov a seriálov, ktoré by ste rozhodne nemali minúť. čítaj ďalej

Tipy na film  |  17. 9. 2020

Ktoré seriály HBO zrušilo a ktoré dostanú ďalšiu sériu? Máme zoznam

Aj HBO nám prináša nové informácie o svojich úspešných aj menej úspešných seriáloch. Na rozdiel od Netflixu si dáva viac záležať na kvalite, takže zrušených titulov nie je tak veľa, ale nejaké predsa nájdeme. V článku nájdete aj seriály, ktoré dostanú ďalšiu sériu. čítaj ďalej