FB pixel

Space Force

Pomerne veľké nádeje sa spájajú so seriálovou novinkou Space Force. V hlavnej úlohe tejto uletenej sci-fi komédie sa predstaví overený Steve Carell a zahrá si šéfa nového odvetvia americkej armády, ktoré má za cieľ šíriť americkú demokraciu do diaľav temného vesmíru. Už zo zbežného nástrelu deja je jasné, že tvorcovia nepôjdu ďaleko pre iróniu, sarkazmus a satiru. Na paškál si vezmú americký patriotizmus a súčasnú klímu v trumpovskej Amerike. Potenciál na slušnú zábavu tam rozhodne vidíme! Seriál si budeme môcť vychutnať od 29. mája 2020.

The Lovebirds

Komédia The Lovebirds s Issou Rae a Kumailom Nanjianim mala pôvodne vyštartovať do kín, ale plány sa zmenili a napokon si film budeme môcť pozrieť na Netflixe. V centre tejto čiernej komédie bude zamilovaný párik, ktorý práve prechádza vážnou krízou. Tá sa ešte skomplikuje, keď sú hlavní hrdinovia nečakane namočení do vraždy. Na vlastnú päsť sa teda vydávajú nájsť skutočného vraha, aby svoje meno očistili. Námet znie sľubne, takže sa tešíme. Film bude na Netflixe dostupný 22. mája 2020.

White Lines

Pozoruhodnú seriálovú novinku pre nás prichystal aj producent Álex Pina, ktorý má prsty napríklad v hitovke Money Heist. White Lines nám predstaví mladú hrdinku v podaní Laury Haddock, ktorá sa bude snažiť objasniť záhadnú vraždu svojho brata. Na Netflixe bude White Lines dostupný od 15. mája 2020.

The Wrong Missy

Naprázdno neprídu ani fanúšikovia nenáročných romantických komédií. Hlavným hrdinom snímky The Wrong Missy je Tim, ktorý dostane možnosť vycestovať na Havaj s bývalou kráľovnou krásy. Ale pozvanie omylom pošle excentrickej žene, s ktorou kedysi zažil príšerné rande. Čaká ho teda poriadne náročný výlet. Je asi jasné, že The Wrong Missy nebude žiadnou novou klasikou, ale slušná oddychovka by z toho vyliezť mohla. Na vlastné oči sa presvedčíme 13. mája 2020.

Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

Populárny seriál Unbreakable Kimmy Schmidt síce skončil, ale Netflix si pre fanúšikov predsa len pripravil interaktívny špeciál. V ňom sa naša obľúbená hrdinka bude chystať na svadbu s princom. Lenže všetko sa tak trochu zamotá. Zaujímavé je, že tentokrát bude záležať na tebe, ako celý príbeh dopadne. Špeciál bude dostupný od 12. mája 2020.

Eddy

So seriálom Eddy sa spájajú pomerne nemalé očakávania. Prečo? Režíruje totiž Damien Chazelle, ktorý má na konte pecky ako Whiplash a La La Land. Jeho nový projekt nás zavedie do jazzového klubu uprostred Paríža. Hlavní hrdinovia sa budú snažiť udržať nad vodou krachujúci podnik a prežiť v džungli energického mesta. Na Netflixe je Eddy dostupný od 8. mája 2020.

Dead to Me

Napokon sa dočkali aj fanúšikovia rozkošne čiernohumorného seriálu Dead to Me, keďže ich Netflix poctí druhou sériou. Do hlavných úloh sa vracajú Christina Applegate a Linda Cardellini. Všetko sa točí okolo mladej Jen, ktorej zomrie manžel, ale vzhľadom na to, že vzťah nepatril práve k najšťastnejším, to hlavnej hrdinke ani nevadí. Potom sa však v jej živote objaví tajomná Judy a všetko sa začne poriadne komplikovať. Seriál je kvalitný a možno ho doporučiť všetkým milovníkom čierneho humoru. Nové epizódy sú k dispozícii od 8. mája 2020.

Jerry Seinfeld: 23 Hours To Kill

Milovníci komika Jerryho Seinfelda si tiež prídu na svoje. Jeho druhý stand-up s podtitulom 23 Hours To Kill predstavuje Jerryho v špičkovej forme. Pokiaľ vám teda jeho humor sedí, nemali by ste tento titul premeškať. Na Netflixe ho nájdete už teraz.

Hollywood

Ian Brennan a Ryan Murphy, tvorcovia oceňovaného seriálu Glee, prichádzajú s novinkou Hollywood. V ňom sa na slávnu továreň na sny pozerajú trochu inou optikou, než sme zvyknutí. Hlavnými hrdinami je skupina priateľov, ktorí sa snažia preraziť vo filmovom odvetví v zlatej hollywoodskej ére po skončení druhej svetovej vojny. Musia sa však potýkať s rasizmom, predsudkami či homofóbiou. Seriál je už niekoľko dní k dispozícii na Netflixe.

The Half of It

Sympaticky vyzerajúca romantická komédia The Half of It satočí okolo nesmelej študentky Ellie. Osloví ju fešácky Paul a chce od nej nezvyčajnú službu: Ellie má v jeho mene napísať milostný list krásnej spolužiačke. Ellie s pomocou súhlasí, ale vec sa skomplikuje, keď sa do spolužiačky sama zamiluje. Film je už k dispozícii na Netflixe, takže ak máte chuť na príjemnú tínedžerskú romantiku, tak neváhajte.

10 filmových a seriálových dôvodov, prečo si Netflix zaplatiť aj v máji  |  Tipy na film  |  před 17 dny  |  252 přečtení

Dušan Šutarík

Komentáre k článku 10 filmových a seriálových dôvodov, prečo si Netflix zaplatiť aj v máji

Ďalšie články ako 10 filmových a seriálových dôvodov, prečo si Netflix zaplatiť aj v máji

Tipy na film  |  28. 5. 2020

45 najlepších komédií, ktoré sú akrtuálne na Netflixe s českými titulkami

Máte chuť na nejakú dobrú komédiu? Nie je nič jednoduchšie! Zapnite si Netflix a vyberte si z jeho bohatej ponuky. V tomto článku vám prinášame 45 skvelých komédií, ktoré si môžete užiť s českými titulkami. čítaj ďalej

Tipy na film  |  25. 5. 2020

55 najlepších filmov dlhších než tri hodiny

Aký máte vzťah k dlhým filmom? Možno ich vyhľadávate, možno sa im vyhýbate. V tomto článku v každom prípade nájdete tipy na perfektné snímky, pri ktorých ich dlhá stopáž vôbec neprekáža. čítaj ďalej

Tipy na film  |  20. 5. 2020

12 najlepších aprílových seriálov Netflixu a HBO, ktoré by ste mali vidieť

Kvalitných seriálov nikdy nie je dosť. Našťastie tu máme platformy ako Netflix či HBO, ktoré sa výbornými titulmi len hemžia. V nasledovnom článku sme pre vás dali dohromady 12 skvelých seriálov z minulého mesiaca. čítaj ďalej

Tipy na film  |  18. 5. 2020

25 najnovších seriálov na Netflixe s českým dabingom

Asi viete, že okrem originálneho znenia si viaceré seriály z dielne Netflixu môžete pozrieť aj s českým dabingom. V článku sme pre vás vybrali 25 kvalitných titulov. čítaj ďalej

Tipy na film  |  15. 5. 2020

Harry Potter a ďalšie vynikajúce tituly, ktoré musíte vidieť cez víkend

Ďalší víkend je pred nami a opäť máme z čoho vyberať. Netflix tento víkend trošku stagnuje s novinkami, ktoré však kompenzuje celou ságou Harryho Pottera. HBO mu protirečí seriálovou novinkou s Markom Ruffalom a na iTunes dorazil nedávny kinohit, Bad Boys for Life. čítaj ďalej