FB pixel

Mrs. America

Historická miniséria Mrs. America nás zavedie do Ameriky 70. rokov, kedy sa začal boj žien za dodatok pre Ústavu Spojených štátov, vďaka ktorému by mal každý občan rovnaké práve bez ohľadu na pohlavie. Potom tu však bola konzervatívna aktivistka Phyllis Schlafly, ktorá sa so svojimi nasledovníkmi proti tejto snahe začala búriť. Seriál sľubuje pozoruhodný náhľad na udalosti nie tak dávno minulé. Cate Blanchett v hlavnej úlohe je navyše stávka na istotu. Seriál sa vysiela od 2. mája, nový diel dorazí každú sobotu.

Penny Dreadful: City of Angels

Pokiaľ patríte k ľuďom, ktorí si obľúbili skvelý hororový seriál Penny Dreadful, iste vás poteší, že sa do tohto sveta budete môcť vrátiť. Hoci „len“ prostredníctvom amerického spin-offu. Ten sa odohráva v americkom Los Angeles roku 1938. Okrem dobových problémov a politických intríg sa však hlavní hrdinovia budú musieť potýkať aj s nadprirodzenými silami z iného sveta. Seriál sa začal vysielať 4. mája, nový diel dorazí vždy v pondelok.

Billions

Už piatej série sa dočkal úspešný seriál Billions. Príbeh Bobbyho „Axa“ Axelorda, podvodníka na poli investičných fondov, tak pokračuje a fanúšikovia sa tak môžu tešiť na nové epizódy plné napätia a skvelých hereckých výkonov. Na HBO GO je nový diel online každý pondelok od 4. mája 2020.

Betty

Lákavo vyzerajúci seriál Betty vznikol pod dohľadom režisérky Crystal Moselle, ktorá v ňom nadviazala na svoj celovečerný filmový debut Skate Kitchen. Príbeh sa točí okolo štyroch kamarátok, ktoré spája láska k skateboardingu. Aby sa v tomto svete dokázali presadiť, budú musieť prekonať mnoho problémov. Seriál sa vysiela od 2. mája, nový diel nájdeš na HBO GO každú sobotu.

I Know This Much Is True

Ambiciózny projekt I Know This Much Is True bude zrejme do veľkej miery stáť na Markovi Ruffalovi. Ten si tu zahrá rovno dvojrolu jednovaječných dvojčiat – bratov, ktorí sa budú musieť popasovať s nepriazňou života. Miniséria vznikla podľa románu Wallyho Lamba a prvá epizóda k nám dorazí 11. mája 2020.

Batman

Na Gotham City bude dohliadať nová hrdinka Batwoman. Batman je totiž preč a zločinu sa mimoriadne darí. Seriálová Batwoman je druhou časťou prvej série, kde si hlavnú hrdinku zahrala kočka Ruby Rose. Nové epizódy sa začali vysielať od 5. mája 2020 a novej časti sa dočkáte každý utorok.

Killing Eve

Výborný seriál Killing Eve pokračuje treťou sériou. Príbeh sa bude opäť točiť okolo dvoch žien – psychopatickej vrahyne a zamestnankyne bezpečnostnej služby. Ich nervydrásajúcej hre nebude chýbať čierny humor a poriadna dávka napätia. Prvý diel novej série sme mohli vidieť 4. mája, novú epizódu očakávaj každý pondelok.

What We Do in the Shadows

Seriálová adaptácia úspešnej hororovej komédie o podarenom triu upírov, ktorí sú starí celé stáročia a snažia sa nejako prežiť v džungli moderného sveta. Aj na seriáli spolupracoval režisér snímky Taika Waititi a divákov aj v novej sérii čaká štedrá dávka čierneho humoru a nadhľadu. Nové časti sa vysielajú každý štvrtok od 7. mája.

18 marveloviek

Na svoje si prídu aj milovníci marveloviek. HBO GO totiž divákom ponúkne hneď 18 vydarených kúskov z Marvel univerza. Pokiaľ teda máte nejaké resty, budete si ich môcť dobehnúť. Medzi titulmi sú aj také lákavé kúsky ako Doktor Strange, Avengers či Strážcovia galaxie .

Shazam!

Aby sme nehovorili len o Marveli, spomenieme aj konkurenčné DC. Shazam! totiž patrí k tomu lepšiemu, čo pod touto značkou vzniklo. Sympatická snímka o chlapcovi Billym Batsonovi, ktorý sa po vyslovení magického slova Shazam, stane superhrdinom, je milá, vtipná a solídne akčná. V rámci DC univerza ide jednoznačne o jeden z vrcholov. Vychutnať na HBO GO si film budete môcť od 24. mája 2020.

10 dôvodov, prečo si aj v máji zaplatiť HBO GO  |  Tipy na film  |  před 14 dny  |  191 přečtení

Dušan Šutarík

Komentáre k článku 10 dôvodov, prečo si aj v máji zaplatiť HBO GO

Ďalšie články ako 10 dôvodov, prečo si aj v máji zaplatiť HBO GO

Tipy na film  |  28. 5. 2020

45 najlepších komédií, ktoré sú akrtuálne na Netflixe s českými titulkami

Máte chuť na nejakú dobrú komédiu? Nie je nič jednoduchšie! Zapnite si Netflix a vyberte si z jeho bohatej ponuky. V tomto článku vám prinášame 45 skvelých komédií, ktoré si môžete užiť s českými titulkami. čítaj ďalej

Tipy na film  |  25. 5. 2020

55 najlepších filmov dlhších než tri hodiny

Aký máte vzťah k dlhým filmom? Možno ich vyhľadávate, možno sa im vyhýbate. V tomto článku v každom prípade nájdete tipy na perfektné snímky, pri ktorých ich dlhá stopáž vôbec neprekáža. čítaj ďalej

Tipy na film  |  20. 5. 2020

12 najlepších aprílových seriálov Netflixu a HBO, ktoré by ste mali vidieť

Kvalitných seriálov nikdy nie je dosť. Našťastie tu máme platformy ako Netflix či HBO, ktoré sa výbornými titulmi len hemžia. V nasledovnom článku sme pre vás dali dohromady 12 skvelých seriálov z minulého mesiaca. čítaj ďalej

Tipy na film  |  18. 5. 2020

25 najnovších seriálov na Netflixe s českým dabingom

Asi viete, že okrem originálneho znenia si viaceré seriály z dielne Netflixu môžete pozrieť aj s českým dabingom. V článku sme pre vás vybrali 25 kvalitných titulov. čítaj ďalej

Tipy na film  |  15. 5. 2020

Harry Potter a ďalšie vynikajúce tituly, ktoré musíte vidieť cez víkend

Ďalší víkend je pred nami a opäť máme z čoho vyberať. Netflix tento víkend trošku stagnuje s novinkami, ktoré však kompenzuje celou ságou Harryho Pottera. HBO mu protirečí seriálovou novinkou s Markom Ruffalom a na iTunes dorazil nedávny kinohit, Bad Boys for Life. čítaj ďalej