FB pixel

Killing Eve

Kriminálny seriál Killing Eve sa stretol s úspechom u divákov aj kritikov, takže sa môžeme tešiť na jeho tretiu sériu. Tvorcovia už zároveň oznámili, že sa dočkáme aj štvrtej série. Sofistikovaná hra na mačku a myš medzi pracovníčkou bezpečnostnej služby a elegantnou vrahyňou tak pokračuje! Hlavné úlohy si strihli Sandra Oh, Jodie Comer, Fiona Shaw, Kim Bodnia, Owen McDonnell či Olivia Ross. Prvá epizóda novej série dorazí 13. apríla 2020.

What We Do in the Shadows

V apríli si na HBO budete môcť vychutnať aj skvelý hororový seriál What We Do in the Shadows, ktorý vznikol na základe úspešného rovnomenného filmu. Hlavnými hrdinami je nová trojica upírov, ktorá v dokumentárne ladených epizódach rieši klasické radosti a strasti týchto hororových monštier. V hlavných úlohách hrajú Kayvan Novak, Matt Berry, Natasia Demetriou, Harvey Guillén a Mark Proksch. Prvá séria je k dispozícii od 2. apríla 2020, druhá sa začne vysielať 16. apríla 2020.

The Plot Against America

Na HBO momentálne beží mimoriadne pozoruhodná dráma z alternatívnej histórie USA. V nej sa prenesieme do obdobia druhej svetovej vojny, kedy sa v Amerike stáva prezidentom letec a xenofóbny populista Charles Lindbergh. Ten následne postrčí národ smerom k fašizmu. Celé udalosti divák sleduje očami obyčajnej židovskej rodiny z New Jersey. Adaptácia románu Philipa Rotha je temná, herecky brilantná a poriadne dramatická. Hlavné úlohy si v nej strihli Morgan Spector, John Turturro, Winona Ryder, Zoe Kazan či Anthony Boyle. Nová epizóda dorazí už 7. apríla 2020.

Westworld

Vracia sa aj očakávaná 3. séria úspešného sci-fi seriálu Westworld. Roboti zo zábavného westernového parku sa v nej vydajú do sveta svojich stvoriteľov. Za svoj technologický pokrok ľudstvo bude musieť zaplatiť. A cena bude poriadne vysoká. V hlavných úlohách opäť uvidíme Evan Rachel Wood, Aarona Paula, Jeffreyho Wrighta, Sidse Babett Knudsen či Jamesa Marsdena. Nové diely si budete môcť vychutnať od 6. apríla 2020.

Insecure

Seriál Insecure je úspešnou trvalkou HBO a jeho fanúšikovia sa už čoskoro dočkajú 4. série. Hlavnými hrdinkami sú kamarátky Issa a Molly, ktoré žijú v súčasnom Los Angeles a snažia sa nájsť svoje miesto vo svete. Hlavné úlohy si strihli Issa Rae, Yvonne Orji, Jay Ellis, Lusa Joyce či Natasha Rothwell. Seriál si odniesol ovácie kritikov aj viacero ocenení (bol nominovaný aj na Zlatý glóbus). Prvý diel novej série dorazí 13. apríla 2020.

Vtedy v Hollywoode

Parádna dramédia Vtedy v Hollywoode od Quentina Tarantina diváka zavedie do Hollywoodu konca 60. rokov. Na pozadí éry hippies rozpráva príbeh seriálového herca Ricka Daltona a jeho dlhoročného kaskadéra a kamaráta Cliffa Bootha, ktorí sa snažia preraziť vo filmoch. A primotá sa k nim aj herečka Sharon Tate, psychopat Charles Manson a jeho prisluhovači. Tarantino nesklamal a aj tentokrát servíruje výborne natočenú a herecky brilantnú koláž, ktorá si svojou atmosférou podmaní každého milovníka filmov. V hlavných úlohách sa predstavili Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Dakota Fanning a Al Pacino. Na HBO GO si film budete môcť užiť 19. apríla 2020.


The Atlanta Child Murders

The Atlanta Child Murders

Na svoje si prídu aj milovníci mrazivých kriminálnych prípadov. The Atlanta Child Murders sa bližšie pozrie na vraždy detí v meste Atlanta, ku ktorým došlo v 70. rokoch. Vrah si vyberal afroamerické deti a hoci bol za tieto zločiny odsúdený Wayne Williams, objavujú sa pochybnosti, či mal s prípadom naozaj niečo spoločné. Na HBO GO tento pozoruhodný dokument nájdete od 6. apríla 2020.

Run

Zaujímavým projektom zrejme bude aj nový komediálny seriál Run. Hlavnou hrdinkou bude Ruby, ktorá jedného dňa obdrží správu od svojho bývalého priateľa z vysokej školy s jediným slovom: Utekaj. V minulosti sa totiž obaja dohodli, že ak jeden druhému pošlú takúto správu, musí dotyčný zanechať svoj život a stretnúť sa s tým druhým v New Yorku. Hlavné úlohy si zahrali Merritt Wever, Domhnall Gleeson, Phoebe Waller-Bridge, Archie Panjabi a Tamara Podemski. Prvý diel dorazí na HBO GO 13. apríla 2020.

The Good Fight

4. série sa dočkala aj úspešná právnická dráma The Good Fight. Opäť sa stretneme s advokátmi kancelárie Reddick, Boseman a Lockhart, ktorí budú postavení pred neľahkú skúšku. Prídu o svojho najlepšieho klienta a na prsty im okrem toho dohliada korporácia, ktorej súčasťou sa stali. Dokážu ďalej fungovať? Hlavné úlohy stvárnili Christine Baranski, Cush Jumbo, Sarah Steele, Michael Boatman a Audra McDonald. Prvý diel novej série si budete môcť pozrieť 9. apríla 2020.

Lego príbeh 2

A na záver urobíme radosť aj milovníkom animovaných filmov. Dorazí totiž pokračovanie úspešného Lego príbehu. Jeho obľúbení hrdinovia budú musieť čeliť novej hrozbe: nájazdníkom z planéty Duplo! Lego príbeh 2 je slušná animovaná zábava, pri ktorej si výborne oddýchne celá rodina. Film je k dispozícii.

10 dôvodov, prečo si aj v apríli zaplatiť HBO GO  |  Tipy na film  |  před 1 měsíci  |  199 přečtení

Dušan Šutarík

Komentáre k článku 10 dôvodov, prečo si aj v apríli zaplatiť HBO GO

Ďalšie články ako 10 dôvodov, prečo si aj v apríli zaplatiť HBO GO

Tipy na film  |  20. 5. 2020

12 najlepších aprílových seriálov Netflixu a HBO, ktoré by ste mali vidieť

Kvalitných seriálov nikdy nie je dosť. Našťastie tu máme platformy ako Netflix či HBO, ktoré sa výbornými titulmi len hemžia. V nasledovnom článku sme pre vás dali dohromady 12 skvelých seriálov z minulého mesiaca. čítaj ďalej

Tipy na film  |  18. 5. 2020

25 najnovších seriálov na Netflixe s českým dabingom

Asi viete, že okrem originálneho znenia si viaceré seriály z dielne Netflixu môžete pozrieť aj s českým dabingom. V článku sme pre vás vybrali 25 kvalitných titulov. čítaj ďalej

Tipy na film  |  15. 5. 2020

Harry Potter a ďalšie vynikajúce tituly, ktoré musíte vidieť cez víkend

Ďalší víkend je pred nami a opäť máme z čoho vyberať. Netflix tento víkend trošku stagnuje s novinkami, ktoré však kompenzuje celou ságou Harryho Pottera. HBO mu protirečí seriálovou novinkou s Markom Ruffalom a na iTunes dorazil nedávny kinohit, Bad Boys for Life. čítaj ďalej

Tipy na film  |  14. 5. 2020

10 dôvodov, prečo si aj v máji zaplatiť HBO GO

Máme tu máj a s ním aj bohatú ponuku, ktorú si pre nás prichystali v HBO GO. Pokiaľ teda váhate, či si službu zaplatiť aj tento mesiac, snáď vám náš článok voľbu uľahčí. čítaj ďalej

Tipy na film  |  13. 5. 2020

Top 10 najsledovanejších seriálov na HBO GO posledných dní

Vážení, toto ste sledovali v poslednej dobe na HBO GO naviac. Neprispeli ste rukou k dielu, pretože ste si z tej masívnej ponuky nevedeli vybrať? Tu je pár tipov toho, čo sledovali ostatní, a keďže to pozerali oni, na kvalite sa rozhodne nešetrilo, no nie? čítaj ďalej